Příspěvky uživatele - 54.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okousano listy peckovin - kdo mi je žere?, 27.5.2009
Já mám stejný problém. Mám druhým rokem zasazeny 2 višně, obě měly květy a dokonce už dost velké nedozrálé višně. Na jednom stromku už není ani jedna zelená višeň, na druhém jsou ještě cca 4. U obou jsou některé listy úplně sežrány, jiné jsou hodně... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 19.3.2009
Já už od Starkla objednávám 9tý rok a zatím jsem se setkala jen s ochotou, slušností.Vše, co jsem kdy objednala přišlo perfektně zabalené, s návodem na pěstování. Jana
Kdy s truhlíky ven?, 2.5.2008
Já mám muškáty taky venku asi 10 dní. Jsou rovněž u zdi, chráněné před větrem. Jeden květináč byl na volném prostranství na severní straně a muškát se začal nějak šklebit. Schovala jsem ho mezi vchod do domu a dala na západní stranu. Uvidím...Zdravím... celý příspěvek >
ovocnářská školka - Brno a okolí, 31.3.2007
Reakce na firmu Jukka. Pokud si prohlédnete stránky www.jukka.cz a chcete dopředu vědět, které odrůdy nabízejí, tak se povšechně dozvíte že broskvoň nebo meruňku, ale to jestli je meruňka Velkopavlovická nebo Lednická, to už tam taky není, takže tam... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika