Příspěvky uživatele - 121.173

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mohu nyní sadit růže?, 21.6.2009
Dobrý den, jako začátečník připojím (možná hloupý) dotaz. Na podzim jsem dostal prostokořenné růže. Některé z nich jsem zasadil "pořádně" a jiné podle rady jen "založil" do země. Všechny se rozrostly a (většinou už) rozkvetly.... celý příspěvek >
Vyber motorovej kosacky s pojazdom - Dolmar, Stiga, Al-ko, 27.5.2009
Mně osobně přijde, že na 600m2 rovné plochy by Vám stačilo možná i něco menšího(levnějšího). Ale proč ne. Při letmém pohledu na parametry těch sekaček mi přijde, že al-ko má na 190cm3 nějaký malý výkon (3,5k), ale spíš bych řekl, že je to chybný údaj... celý příspěvek >
Rychlost pojezdu, 18.5.2009
Mám ten dojem, že pro motory BS se udává max. sklon svahu 20 stupňů, zatímco pro Hondu 30 stupňů, ale jistý si nejsem. Zkuste si ověřit tohle, pokud budete chtít jezdit po svahu.
Husqvarna R 52 S, 17.5.2009
O všech uvedených sekačkách jsem před třema lety uvažoval, nakonec jsem koupil HQ R 53 SV - popsal jsem zkušenosti v tématu věnovaném téhle sekačce, tak mrkněte ještě tam. Na rovině se chová jako ta Tomášova, taky jsem čubrněl, kolik toho zkousla. Na... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna R 53 SV, 17.5.2009
sorry, ještějedna oprava - nebylo to v baumaxu, ale v bauhausu
Sekačka Husqvarna R 53 SV, 17.5.2009
*..."jak bych musel furt mačkat a pouštět rukojeť pojezdu" = kdyby měla zadní (neprokluzující) náhon jinak ještě, v servisu mi radili, že do prudšího svahu se má jezdit "čumákem do svahu" (nikoli po vrstevnici), poněvadž skříň, z... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna R 53 SV, 17.5.2009
popsal jsem zkušenosti s ní níže... ->
Sekačka Husqvarna R 53 SV, 17.5.2009
Já ji mám taky třetím rokem a problémy ani s kolama ani s variátorem jsem neměl. Nic takovýho. Co se týče toho předního pohonu, řekl bych, že to je výhoda i nevýhoda. Předesílám, že s ní sekám dvě zahrady, obě hodně členitý, jedna je hodně svažitá s... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika