Příspěvky uživatele - 87.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Striekacia pistol, 29.11.2009
Na těle by měl být vyznačen typ.Já mám RH12 a nic nepochopitelného tam není.Pouze ta dlouhá malice na jehle se nastaví tak aby aby při jemném zmáčknutí šel pouze vzduch a při větším se otevře i tryska.Doraz za jehlou na max.otevření trysky se řeší... celý příspěvek >
Kalná voda ze studny, 29.9.2009
Nebude lepší upravit terén tak aby voda při dešti tekla jinam než do studny?
Dočasný sklípek, 29.9.2009
Dočasný sklípek zvaný též krecht není nic divného ani nového.Stačí jáma okolo 1 metru pokud je potřeba tak zapažit tím co dům dá navrch izolace (sláma a pod.).
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 14.6.2009
Kalvados je z jablek, z vína uděláte vínovici popř.grappu, ta se dělá spíš z matolin ale nevylisovaný vinný kvas se na grappu taky používá.Pokud budete sířit tak sud naplňte hned vodou stejně se musí zatáhnout, nechat odstát, vylít a pořádně... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 13.6.2009
Takže nemáte švestkový ani vinný kvas ale jablečný, no budiž splete se každý. Samotným vysířením se sud nezavíní a síří se před uložením vína né kořalky.Co je to za sud, nový popř. co v něm bylo, je cítin po něčem?
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 12.6.2009
Z vinného kvasu ale slivovici neuděláte i kdyby jste se snažil jak chtěl.Navíc ten kvas pokud si to nepletete s vínem bude už pěkná uloženka, je pořád dobrý? Co si představujete pod takým pojmem "Zavíněný sud"?Pokud v něm hodláte... celý příspěvek >
Plot kolem zahrady - sloupky, 26.5.2009
Jakým průměrem to vrtáte? Mě to vychází něco přes 61cm. 180 litrů betonu na jeden sloupek mně připadá spíš jako protitankový zátaras.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 3.5.2009
Proč ty komplikace? Nacpěte tam přes redukci nástavec na zahradní rychlospojku tou napustíte konev nebo na ni nacvaknete hadici. Nebo bez toho origoš výpušťáku namontovat T-čko a uzavírat to jinými ventily.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 2.5.2009
Podle google jsou redukce z IBC na téměř cokoliv běžně dostupné
vodárna - nerez?, 10.3.2009
Mám dojem že se tu míchají dva systémy.Řízení s frekvenčním měničem kde se hlídá konstantní tlak, tam je tlaková nádoba zbytečná a Automatická řídící tlaková jednotka která se spíná při poklesu tlaku a vypíná při poklesu průtoku.Tam je nádoba... celý příspěvek >
Vlhkoměr do květináče, 10.2.2009
Možná to bude toto. Potkal jsem to v zahrádkářských potřebách za cca 400kč.
Ředění slivovice, 5.2.2009
Já to řešil jednoduše, 65/50=1.3 takže do litru dolít 3dcl.
Pokazil jsem kvas?, 28.1.2009
Ta PETka není ideální na skladování alkoholu.Měl jsem možnost kdysi ochulnat kořalku z PETky a plastová příchuť tam byla.
Asi nejjednodušší, 14.1.2009
Těsnit to nejspíš bude ale v ceně není započítan ten vyndávací díl a práce navíc. Přepravky na maso T 25 stojí od cca 200 kč a možná by se našlo něco levnějšího ale i tak by to bylo o dost jednodužší jak na výrobu tak i na obsluhu. Těch pět... celý příspěvek >
Poradí někdo? problém s konstrukcí, 13.1.2009
Nebude lepší na tuto nádobu dát odtok, přepad a vodu s čerpadlem mít vedle nebo pod.Vznikne sice problém při přenášení ale to půjde určitě vyřešit jednodušeji než tenhle poklop.A to pletivo taky musí být krapet pevnější a nejspíš nerez.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika