Příspěvky uživatele - 90.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 3.2.2010
Tak se starty s teplotou pod nulou jsem bojoval 5 zim. Začal jsem úpravou žhavení z doutnáku na elektrické(žhavič z motoru VW TDi) efekt nic moc. Následovaly pokusy s ohřevem sání (horkovzdušnou pistolí i hořící tabletou tuheho lihu) a... celý příspěvek >
Problémy s tz-4 k14, 18.11.2009
Tak jak jsem to tu pročetl, kusy i kousky pravdy má každý. S tím olejem do nafty je to kapánek jinak. Mazání u TK je ztrátové, maže cca 1 kapku na 30-50 otáček. Nafta nemá (i s olejem) k mazání pístu rozhodný vliv. Ten olej přimázne čerpadlo a... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 18.11.2009
Děkuji za rady. Předvstřik jsem nastavil už při první rozborce. Patrně máte pravdu s unavenou pružinou. Vzhledem k pulzaci nafty na výstupu jsem to typoval na zaseklý ventil. Dělám už 20 let rotační čerpadla, a značnou část moderních... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 3.11.2009
Zdravím všechny nadšence a kolegy. Mám potíže se vstřikovacím čerpadlem. Občas začne trucovat a přestane dávat. Po demontáži ze skříně stačí při nastavené max dávce 1-2 stlačit kladku (ta co jede po vačce). Okamžitě se zase chytne a maká. Už mne ale... celý příspěvek >
Olej v TK14, 3.11.2009
S tím řetězem souhlasím, jinak si myslím, že lze použít oba druhy. Vzhledem ke ztrátovému mazání dvoutaktu bych to neviděl nijak kriticky. petr
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 26.5.2009
Tak jsem si tuhle rubriku se zájmem pročetl, a nedá mi nereagovat. Oleje zde diskutované (vyjma M2t) ve správném poměru,(dle výrobce motoru), musí vyhovět.  Z vlastní zkušenosti jsem ale narazil na problém benzinu. U dvoutaktu není... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika