Příspěvky uživatele - 146.171

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Škůdce na listech hrachu, 8.6.2009
Dobrý den, chci se zeptat, zda víte a poradíte, co mám dělat. Začaly mi žloutnout listy hrachu. Když jsem se podívala z blízka, tak jsem si všimla malých černých broučků v listu. Zřejmě ten vysává listy. Co to je a jak se toho zbavit, když má hrach... celý příspěvek >
Angrešt, 8.6.2009
Dobrý den, mám na zahradě druhým rokem stromkový angrešt. Loni nasadil květy, ale pustily se mi do něj mšice. Stromek jsem postříkala, mšic jsem se zbavila,.. už to vypadalo, že angrešt nepřežije, ale nakonec se podařilo ;-) Letos jsem se těšila, že... celý příspěvek >
Mech v trávníku, 23.5.2009
Dobrý den, já jsem se chtěla zeptat, jak mám zlikvidovat růst hub v okrasném trávníku? Před osetím trávníku na tom místě rostly dva vysoké smrky, je možné, že houby lezou ještě z podzemí z nevytažených kořenů těch stromů? (Kořeny byly hodně silné a... celý příspěvek >
Sundaville Red - pěstování, 23.5.2009
Dobrý den, před nedávnem jsem si koupila v Polsku u zahradníka tuto krásnou květinku. Říkali mi, že snáší sluníčko, protože ji chci umístit venku na jižní straně, kde je celý den sluníčko, teď ale píšete, že přímé slunce nemá ráda, tak teď nevím jak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika