Příspěvky uživatele - 64.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr zahradního traktoru, 11.5.2010
Mam WISCONSIN W2938-18HP.Seču asi tak 3500m2 členitého terénu.Max. spokojenost muzu doporucit mam ji ted 4 rokem. Azbi
Prosim o nazev teto ruže, 8.11.2009 Obsahuje fotku
a jak se o ni pečuje, děkuji Marketa
Prosba o určení květiny podle fotografií, 20.10.2009
Dobry den, děkuji vim že je to ruže, ale nevim jaka a jak se o ni pečuje.Děkuji zatim za radu k orchideji.Marketa
Prosba o určení květiny podle fotografií, 19.10.2009 Obsahuje fotku
Dobry den, prosim o pomoc jak se květina jmenuje a jak se starat o orchidej Dendrobium a take o tu neznamou?Děkuji za odpovědi.Marketa
Komu prodat rybíz, 28.7.2009
a to mužu prodat i já sama bez živnostenského listu?
Komu prodat rybíz, 28.7.2009
prosím poradte, mám na zahradě spoustu rybízu, syrup mám ještě i marmelády od lonska, chtěla bych jej prodat, ale nenašla jsem nikoho kdo by jej vykupoval, napadlo mě co kdybych obvolala nějaké prodejny zeleniny, nebo co si pronajmout prodejní místo... celý příspěvek >
Prirozena eliminace zab, 22.6.2009
Ropuchy ve vodě trvale nežijí, jen se tam rozmnožují. Pokud máte jezírko, máte i užovky a možná i zmije, jen o nich zatím nevíte. Ježek si na bodliny NIC nenapichuje, žere i žáby (pokud je potká na břehu) ale potřebuje mít trochu takové té... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 17.6.2009
Nejspíš sem přestanu chodit. Děláte mi moc velké chutě chlapi :-).
Vrtací a sekací kladivo, 16.6.2009
Také se přimlouvám za Makitu, Hitachi nebo DeWalt - prostě profi kvalita, ale levnější. S těmi průrazy do 20mm je to v naprostém klidu. U nás v práci (starý dům z cihel) prováděla firma nové rozvody a na průrazy používali stejnou třídu (tzv. 2 kg... celý příspěvek >
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 22.5.2009
mám ibišek od podzimu, bydlím 600mnm, je to 1 asi 50cm proutek, na zimu jsem ho zabalila větvemi, teprve mi raší listy, přijde mi to hodně pozdě, přes zimu mu asi zmrzl vrcholek, doufám,že mi poroste
Copak je to za rostlinku?, 20.2.2009
No nenudíme se :-) Jinak jsem na internetu nic nenašla přímo o rhipsalis capiliformis?!
Copak je to za rostlinku?, 20.2.2009
Děkuji všem za radu... jinak ty dvě potvory jsou umělé, ale to vše stojí na fretčí kleci, takový menší zvěřinec k tomu ještě pes boxer a trošku větší akvárko. A samozřejmě floóóra
Copak je to za rostlinku?, 20.2.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, zajímalo by mě co je to za rostlinku. Dostala jsem odnož on mamky, jenoduše se množí. Mamka ji má mnohem, mnohem větší. Říkáme jí drátky protože skutečně vypadá jako drátky. Myslím že je to nějaký kaktus, ale vodu má rád! Děkuju všem za... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 3.2.2009
Mám oleomac asi 5let, koupil jsem 947 a je to velké trápení ted jsem ve stádiu kdy musím určité komponenty měnit a ve srovnání se STIHL nebo Huzgvarna-Jonseret má předražené náhradní díly např.lišta cca1100kč, a od Jonseretu 800kč, řetěz 800kč STIHL... celý příspěvek >
množství výhonů jahodníků, 29.10.2008
já už si je namnožila, ale letos sem byla chytřejší a zasadila jsem si je do černé textilie, děkuji vám moc za rady, už se těším na příští rok
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika