Příspěvky uživatele - 82.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo pro ohřev vody, 4.5.2012
Dobrý den, plánuji výrobu jednoduchého ohřívání užitkové vody. Chtěl bych umístit na střechu sud cca 150l a po jeho napuštění nechat vodu cirkulovat přes solární ohřívač (nejspíš černé trubky průměr cca 40mm) pomocí malého oběhového čerpadla, které... celý příspěvek >
Orchidea Phalaenopsis - vadnoucí listy a květy, 3.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Potřech letech mi před měsícem začala rostlinka vadnout, není přemokřená, ale i tak to vypadá že jí odcházejí kořínky. Netušíte někdo čím by to mohlo být? Díky moc 
Jaký druh orchidey?, 3.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám prosbu, dostala jsem do svého "květinového útulku" tuto květinu - viz obrázky. Předpokládám že jí někdo řádně přemokřil.Asi jde o nějaký druh Orchidey ale nevím, tipuji jen podle toho včem je kýťa usazená. Mohl by mi někdo z Vás... celý příspěvek >
Tis - prosba o identifikaci choroby, 4.10.2010
Děkuji za reakce, tou vlhkostí to asi nebude, tisy sice nejsou na extra suchém místě, ale vůbec je nezalévám.
Tis - prosba o identifikaci choroby, 7.9.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, již na jaře se začaly u nových přírůstků kroutit jehlice, potom začaly konce hnědnout a zasychat.Prosím poraďte, co může být příčinou, jak postupovat?V živém plotě jsou napadeny jen některé stromky. Děkuji za jakýkoliv poznatek... celý příspěvek >
Roubovaný meloun, 24.6.2009
Díky za radu, tak jsem to včera uřízla, tak uvidím jak se jim bude dařit teď :-)
Roubovaný meloun, 22.6.2009
Dobrý den, mohl bystem my prosím někdo poradit ohledně roubovaných melounů? Letos jsem prvně pořídila roubované melouny, mám je hezky zasazené na černé textilii a vypadá to, že se jim daří. Ale mám pocit, že spíše roste ta část tykve, než ta část... celý příspěvek >
Co se starými bramborami, 22.5.2009
Díky za radu. Jsem zahradník začátečník, tak jsem se chtěla zeptat zkušenějších. Ale i tak Vám moc děkuji za vaši milou a hřejivou odpověď.
Co se starými bramborami, 22.5.2009
Dobrý den, zbyly mi z loňské úrody brambory a teď nevím co s nimi, jsou už silně naklíčené a měkké. Můžou se dát do kompostu - nevyrazí znovu? Letošní sadbu už mám zasazenou. Loni jsme je odvezli babičce pro slepice, ale bohužel už je nemá a v okolí... celý příspěvek >
Popínavka na slunné stanoviště, 9.3.2009
hezký den všem. Můžete mi prosím poradit nějakou popínavku na přímé slunce - černá stěna. Pokud možno i mrazuodolnou. Díky moc
Hnojení, 15.10.2008
Mohl byste mi prosím někdo poradit ohledně hnojení půdy na podzim? Vzhledem k tomu že mi v záhonech škodí drátovci potřebuji použít dusíkaté vápno (loni to docela pomohlo), ale nevím jestli mohu zároveň použít kompost, případně kravský hnůj. V tom už... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika