Příspěvky uživatele - 40.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Melounoviště 2009, 10.11.2009
 nádhera a oranžový až příští rok
Melounoviště 2009, 8.11.2009
Jooo teď 250 
Melounoviště 2009, 8.11.2009
Moc krásné fotky-skvělá ouroda.Přišla jsem se pro tento rok rozloučit a opět se budu těšit kolem března v diskuzy Melounoviště 2010.Přeji Vám Krásné prožití svátků Vánočních a Vše nejlepší do Nového ROKU 2010. Samozřejmě ještě moc děkuji letošním... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 1.10.2009
Tak ten je nádherný, moc gratuluji-šišounek se povedl.Ty moji jsou moc malý a tento rok to nestihnou-mají tak 20cm na délku, možná něco více-je jich tam asi 6-8.Malé jsou fuč.Nádherný opravdu!!! mňam, mňam . Já ještě malinkou chvíli a potom je... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 23.9.2009
 Teď se nasmějete, já si původně myslela (když jsem viděla ten obrázek poprvé) že jste nějak naroubovala melouny na broskev takové podobné lístky to jsem co  Dneska jsem byla na zahrádce a utrhla 2 melounky-zachvíli rozkrojím a... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 23.9.2009
Hmmmm zajímavé.Přidávám krásné stránky o Pepínu-je tam i hodně fotek a celý návod.Příští rok ho také nasadím(teda pokud ho někde seženu) ani nevím jak chutná, ale chci ho.
Melounoviště 2009, 23.9.2009
Moc děkuji za video.Tohle jsem potřebovala.A paní nahoře naroubovala meloun pepíno na..? a napadá mě-chuť potom zůstane jaká-toho co na ni naroubuji?nebo 50 na 50? moc Vám děkuji pane Mirku, jistě nejsem sama kdo se naučí a příští rok budu také... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 22.9.2009
Respektive slovu roubování nerozumím... jsem nezahradník.Jen co mě první napadne, že se dají spolu naroubovat hrušky s jablkama, pomeranče s mandarinkou... ale víc nic.Musím asi více zalistovat na internetu.Ono se dá i meloun na broskvu? to je... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 22.9.2009
 Copak to je za malé melounky ty pepina? ty vůbec neznám I ta rostlinka je nějaká jiná   a ještě v květináči. Mám nalepené oči na monitoru copak to je za tenisáčky.Roubování moc nerozumím-když koupím rostlinu, tak ta je již... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 20.9.2009
 Zdravím paní garážová Bylo to příjemné sledovat Vaše melounky na garáži, tak doufám, že příští rok se opět tady ve zdraví sejdeme. Pro 3.125 paní garážová měla melounky kolem těch 4kg tuším-myslím, že pokud zalistujete nahoru jsou tam i fotky... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 18.9.2009
Jasněěě fotooo
Melounoviště 2009, 14.9.2009
Melouňáci s rychlointernetem já jsem stále tady na tomto štrůdlu-doufám, že tu naše stará i ta nová parta milovníků zůstane.Sic už nám to brzy odzvoní, ale věřím, že u mnoha z Vás je právě melounobraní-takže fotaaa sem... brrrrr venku je... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 13.9.2009
Tak ten je i barvička snad se taky dočkám A pro pana výše... tak zkušební políčko, to je super a jede Vám to opravdu rychle.Arašidovník hmmm to je něco, ještě pistácie... ale to není špatný nápad-musím malinko prolistovat net.a... celý příspěvek >
Melounoviště 2009, 13.9.2009
Jůůůj jste tam toho pohodil nějak více vedle banán, slunečnice a copak je to nízké vedle na levo? košaté... asi 3 stejné rostlinky od sebe.Na pravo to je jak nějaká cuketa, ale na levo? A děkujeme mooooc za fotečky super
Melounoviště 2009, 12.9.2009
 štípnu asi Vás, byla to legrace.Jistě v obchodech jsem je viděla i za 5,-/kg ale u nás to má mnohem větší hodnotu-nezapoměňte.Je to naše radost a ta je neocenitelná.Melouny pěstuji jako radost a pýchu, že to vůbec jde, tedy zatím je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika