Příspěvky uživatele - 38.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naučit štěně kakat na jedno místo, 24.7.2014
Podle mě byste měla raději psa několikrát denně pokud možno pravidelně venčit. Zbavíte se tak výkalů i moči na zahradě. Vlci (psi) používají trus i moč k označení hranic teritoria a naopak okolí své nory (vaší zahradu, dvůr) udržují v čistotě z... celý příspěvek >
Dělají mi starost potkani, nebo co to je za potvory, 2.5.2014
Hospodařím na "ptačí farmě" - od exotů přes papoušky po drůbež. V boji se škůdci všeho druhu mám tedy mnohaleté zkušenosti. Myslím, že jediným účinným opatřením bylo až pořízení smečky hafanů, teprve od té doby se veškerá verbež dvou i čtyřnohá... celý příspěvek >
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 18.12.2013
K panu Ferdovi - ale moje smečka se mezi drůbeží nepohybuje, výběh slepic je oplocený uvnitř pozemku a psi se volně pohybují "mezi ploty". Bydlíme v usedlosti daleko za vsí a kousek od lesa, vlastně v podobných podmínkách, jako Vaši prarodiče.... celý příspěvek >
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 16.12.2013
Píšete, že nepomáhá psí komando... Mám hodně velký chov různých ptáků (slepice samozřejmě také) a "vnější perimetr" mi střeží smečka ovčáků, to znamená, že mají volný pohyb ze všech stran objektu. Nevím, jak vypadá potkan (a to mám uskladněno mnoho... celý příspěvek >
Odstranění starého nátěru u plotu, 7.7.2012
Já bych na to vzal úhlovou brusku s hrncovým ocelovým (možná raději copánkovým) kartáčem. Do výběru nátěru si moc mluvit netroufám - myslím, že v současné nabídce všech těch chytrých barev se těžko orientují i profesionálové a každý chválí něco... celý příspěvek >
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 4.5.2011
Rozhodně Vás nechci navádět k nějakému fušerskému postupu, to bych si před Alím nedovolil  . Když jsem před lety řešil něco podobného, uvažoval jsem, že děti rychle odrostou a že to tedy musí vydržet jen několik roků a... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 2.8.2010
Pro xxx.xxx.11.106: No, je ode mne asi hloupé dále zaplevelovat vlákno o ježcích debatou mimo téma, tak se omlouvám. O množení psů na kšeft skutečně nic nevím, věnuji se totiž jejich chovu a výcviku. I když to evidentně netušíte, je právě NO... celý příspěvek >
Přírodní lednice - jáma, 10.6.2010
Tak to Vám můžu říct naprosto přesně, protože jsme byl u jejího kopání a navíc oba nástroje použité pro hloubení jámy se dodneška povalují na chalupě v kůlně a právě podle jejich délky odhaduji tu hloubku. Hlína se dlabala 3/4 trubkou, do které byl z... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 4.6.2010
Vidím, že máte o psech totálně zmatené představy, tak snad rovnou tuto debatu vzdám - NO, pes po generace šlechtěný na dokonale vyrovnanou povahu je ve Vašich očích nervóza, větu "pes, který nepodlehne svým pudům je sešikanovaná hromádka nervů" snad... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 21.5.2009
Héj, Čárlí, to mi nedělejte, dávat sem takové fotky! Nad Vaším uzeným jsem si poslintal celou klávesnici. Moc pěkně postavené! Mirek
Prosím o názor, 21.5.2009
Paní sice omlouvá, že je laik, souseda ale v mých očích neomlouvá vůbec nic. Já přece nejsem povinen řešit, jestli náhodou není můj soused pako, které vypotřebovává staré zásoby Metationu nebo DDT. Chci-li aplikovat jakýkoli přípravek u... celý příspěvek >
Břečťan - rád by se plazil po zemi, ale na fasádu nechce, 14.5.2009
Břečťanem mám porostlou celou fasádu velkého domu. První výhony jsem musel na zeď navádět a upevňovat pomocí klasických skobiček. Přestože fasáda není úplně hladká, stávalo se mi po velkém větru, že se odchlipovaly celé velké plochy rostliny. Natahal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika