Příspěvky uživatele - 36.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Novinky Narex - vyplatí se připlatit si, 8.12.2009
Ať vyberete jednu nebo druhou, budete spokojený. Je ale pravda, že v novější verzi jsou použity novější a kvalitnější materiály, je o trochu silnější, což je jedině plus při vyšším zatížení. Snad jde narex stále stejnou cestou cena=kvalita, něteré... celý příspěvek >
Slimáci, 21.5.2009
Má někdo zkušenost s ochranou vybraných rostlin (např. předpěstovaných cuket) pomocí kávového lógru? Začala jsem obcházet místní občerstvovny a žádat lógr. Sypu ho druhý den kolem rostlinek a zatím druhá várka zasetých cuket vydržela. Nevím, jak... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 31.3.2009
Dobrý den, předchozí diskusi jsem si pročetla, na Ekodomov jsem si našla kontakty, kde se dají objednat žížaly, ale odradila mě dcera, která hned protestovala, že do české přírody nemůžeme zavlékat cizí druhy. Také mě zviklala diskuse o podnikání... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 30.3.2009
Děkuji za odpověď. Využiji Vaší ochoty: Jaké pořídit žížaly do venkovního kompostu? Nerada bych zavlékala nějaké cizince do zahrady i když asi nebudu první. Je třeba koupit kalifornské, kanadské nebo naše hnojní?Přeji hezký den, Aneri
Kalifornské žížaly, 27.3.2009
Dobrý den, uvažuji o nákupu žížal a jejich vypuštěním do kompostu. Teď jsem si ale uvědomila, že jsem tam dávala shnilá jablka a zasypávala vápnem, aby se zničily připadné choroby. Nebude vápno žížalám vadit? Děkuji za odpověď Aneri
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika