Příspěvky uživatele - 164.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
strom pro zahradni sezeni, 14.11.2008
Ořešák - bohatá koruna, nelítá pod ním moc hmyzu a prý ani nepřitahuje blesky...
Sekačka na vysokou trávu Dakr Panter , 24.5.2007
Panter vyhrál? No nevím......a i kdyby - jedna bitva neznamená vyhrát válku  :-) Vari je zkrátka mnohokrát osvědčená kvalita.
křovinořez, 22.2.2007
Při každoročním sečení s žádnými nálety problém mít nebudete. Na to první sečení si třeba půjčte křovinořez z půjčovny (aspoň potom pořádně oceníte naše rady ). A jaký typ ? Záleží na tom, jestli chcete jedno nebo víceúčelový stroj. Pokud... celý příspěvek >
Stará sláma, 22.2.2007
I když prý na sibiři jedí zmražené mamuty, tak tohle bych neriskoval ! Zkompostujte ji nebo spalte a bude klid......
křovinořez, 22.2.2007
Tak v tom případě aspoň ty největší nerovnosti srovnejte a pořiďte si na ně bubnovou sekačku. I když se vám to možná bude zdát jako momentálně složitější řešení, než to ,,jen prolétnout " křovinořezem, tak věřte tomu, že v budoucnu a už i při... celý příspěvek >
Ako spraviť skleník z PE fľiaš?, 8.2.2007
Klidně si těmi pet lahvemi ohřívejte cokoliv, ale skleník z toho nedělejte. Je to hnus, kterému je máloco rovno !
Použití betonových kostek na olemování trávníku...?, 5.2.2007
Použil jsem k tomuto účelu staré betonové dlaždice 30x30x3 cm, usazené nastojato do vykopnuté drážky. Protože trčí jen ta úzká 3cm hrana, tak nejsou téměř ani vidět. Mám je i kolem keřů a živého plotu, kde mulčuji drtí z drtiče... Dají se např. při... celý příspěvek >
Marunaka, 27.11.2006
Tak v tom případě bych si raději koupil tu bubnovku a dočistil to kosou. Mám doma oboje a vím, o čem mluvím.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika