Příspěvky uživatele - 98.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor karsit, 20.5.2009
zdravim vsechny ja mam karsita s uzaverkou a nemohu si stezovat po tom co vidim jake problemy maji s temi sroty ktere jsou z marketu jsem jeste radsi ze ho mam vse je jednoduche nejradeji bych dal foto co vse s tim delam secu. sbiram listi, s... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Bakker, 20.5.2009
Zdravím, ja si nemůžu stěžovat ja jsem měla loni dva a půl metrové mečíky a byli z bakru o liliich můžu řict to samé opradu krásné tygřice kvetly o život prostě super uvidíme letos, přejí i vam krásnou rozkvetlou zahradu.
Žížalky, 20.5.2009
Opravdu nemám ani já potřebu je ničit.Z chodníku je taky dávám do trávy, nevadí mi na druhé straně ani krtek, ale kdekoli jinde než na záhoně.Překvapuje mně, že odmítáte, že-by požírali žížaly čerstvou, mladou zeleň.Překoušou stonek, u jiných... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 20.5.2009
Dobrý den, předchozí diskutující již problematiku důkladné probrali. Já připojím ještě jeden,,babský " recept. Do kýble dejte kopřivy a zalejte je vodou. Po cca. třech dnech výluhem z kopřiv napadené stromy zalévejte. Zálivku můžete kdykoliv... celý příspěvek >
Hortenzie, 20.5.2009
Teoreticky něco o pěstování už jsem si našla, ale v praxi to vždycky funguje jinak. Zasadila bych ji do zahrady, ale problém je ten, že zahradu teprv zakládáme a není nikde ani polostín ani stín. Takže zatím přečkává v květináči. Listy má tmavě... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 20.5.2009
Dobrý den. Taky se chci pokusit pěstovat Goji, zatím jsem si sehnala semínka. Můžete mi, prosím poradit, co teď s nimi? Mám je dát rovnou do hlíny nebo nejdřív nechat naklíčit na vlhké vatě? Děkuji
Truhlík na keříčkové rajčata?, 20.5.2009
a jak je to s vyštipováním keříčkových rajčat? Vyštipují se také jako tyčková nebo ne?
Slimáci, Ferramol, 20.5.2009
S Ferramolem stejně špatné zkušenosti.
Žížalky, 20.5.2009
Pochybuji o tom, že se žížaly živí něčím jiným, než zetlelými rostlinami, píší, že ještě uhynulými drobnými živočichy. To bude něco jiného. Drátovec, nějaké larvy, krtonožka, atd., atd. Žížaly opravdu ne. Já si je hýčkám, když je najdu po dešti na... celý příspěvek >
Co je to za nemoc u mých rajčat, 20.5.2009
Také jsem se chtěla zeptat na to kroucenílistu u rajčat.Mám je ve skleníku, myslím jestli to není zaléváním, zda jsem je nenamočila, prosím poradte, dík Johana
Slimáci, 20.5.2009
Co je to ten Vanish??   dík
Největší vžité fámy na zahradě, 20.5.2009
Dovolím si podotknout, že mulčování a zelené hnojení není totéž. Mulčování má především zabránít vysychání zeminy, ale taky jsem to už někam dřív psala, že to taky není zrovna ideální. Zaplevelila jsem si zahrádku jetelem a sedmikráskami. O... celý příspěvek >
Špatně vyvinutý květ růže, 20.5.2009
Tak jsem stříhala, větvička je uvnitř celá bílá, ale hlavní výhon je trošku zahnědlý. Mně to spíš přijde jakoby to byl planný výhon, no fakt už nevím.
Mravenci, 20.5.2009
Dobrý den   potřeboval bych poradit co uělat?  mám ve skleníku rajčata a na kořenech se objevili rezaví mravenci a začínají likvidovat ty rajčata poradtě co sněma? 
Jak na kuny, 20.5.2009
Měli jsme sice jen dvě kuny, ale pomohl elektrický plašič Deramax od pana Hnilici z Kunovic. Třeba by vyplašil i ty vaše??
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika