Příspěvky uživatele - 216.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučte dobrou knihu o rostlinolékařství, 1.8.2009
Tak jsem po delsim hledani sehnala J.Rod, m. Hluchý et al. Obrazový atlas chorob a škůdců zeleniny střední evropy a M. Hluchý, P.Ackermann et al. Obrazový atlas chorob a škůdců ovocných dřevin a révy vinné Zdá se mi to docela dobré, obrázků je... celý příspěvek >
Doporučte dobrou knihu o rostlinolékařství, 20.7.2009
Od toho Roda jsem to nasla, ale ma to jen 94 stran, neni to moc strucne?
Doporučte dobrou knihu o rostlinolékařství, 18.7.2009
Ja hledala ne moc dlouho, ale ten zeleninovej atlas jsem nasla na internetu jen skoro za petistovku.
Doporučte dobrou knihu o rostlinolékařství, 17.7.2009
Děkuji za tipy Ochrana rostlin už je, zdá se, pouze v knihovnách, ten atlas sehnat půjde, ale je víc variant, půjdu si to asi prohlídnout osobně někam do Akademie - tam by to snad mohli mít skladem. Není to tak levné, abych po internetu nakoupila... celý příspěvek >
Doporučte dobrou knihu o rostlinolékařství, 16.7.2009
Začínám zahradničit a na 3 nově vysazených stromech mám hnedka 3 různé choroby, z čehož jsem poznala jen napadení mšicemi. O víkendu se asi dám obrázky těch druhých dvou a poprosím o radu. Nicméně už teď vidím, že se bez nějaké dobré literatury... celý příspěvek >
Okousano listy peckovin - kdo mi je žere?, 19.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím zkušení poraďte. Na peckovinám se nám objevily prokousané listy, díry jsou vetsi, nepravidelne, s hladkým okrajem, listy jsou jinak zdravé, nezkroucené, neolepené, normálního vzhledu. Housenky, broučky ani pavučinky jsme neviděli... celý příspěvek >
Vavřín, 13.5.2009
Jak vypadá plíseň na vavřínu? Mám vavřín na zasklené lodžii, za minulý rok skoro nepoporostl, letos na jaře několik výhonů zaschlo, jiné až na vrcholek také. Na listech nic moc nápadného, vypadá jak jen suchý, ale vody má stále dost. Na lodžii bývá... celý příspěvek >
jak na jaře ořežu třešeň?, 21.10.2008 Obsahuje fotku
Zasadila jsem nový stromek, třešeň Burlat. Vybrala jsem si hezkou, s řadou větviček, abych měla na jaře při řezu z čeho vybírat. Teprve později mi došlo, že už má vlastně založená dvě patra, tak teď nevím, jestli to není špatně. V návodech je... celý příspěvek >
Vápnění zeminy - hašené vápno?, 30.9.2008
Po stavbě domu připravuji zeminu na sázení stromků, trávník a záhonky na příští rok. Půda je vlhká, jílovitá a asi i dost kyselá (roste přeslička a mech, pH jdu teprve měřit). Po stavbě nám zbyl pytel hašeného vápna. zajímalo by mě, jestli by ho šlo... celý příspěvek >
Motorová pila Husgvarna S180, 16.9.2008
Vy A. rozhodně nemáte, jak jsem to tady pročítal v oblasti motorových pil jste chodící encyklopedie. Ještě jednou díky.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika