Příspěvky uživatele - 34.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Termín výsadby česneku, 6.11.2011
Propad v kvalitě sadby nebo ve výnosu z ní? A od koho berete sadbu kterou můžete doporučit? Děkuji Petr
Termín výsadby česneku, 5.11.2011
Napište mě prosím tedy jakou sadbu (od koho) tedy používáte? Jakou sadbu (odrůdu) jste of firmy Kozák měl a co konkrétně s ní bylo špatně. Děkuji Petr
Množení fuchsií, 16.3.2011
Já měla poprvé loni 2 fuchsie z řízku, na podzim jsem je ostříhala a dala do chladné komory. Asi jsem udělala chybu, že jsem je nezalívala, už je mám asi měsíc v teplejší místnosti a trochu zalívám, ale stále nic neraší, to už asi nemají šanci... celý příspěvek >
Kopretinovec - zimování, 21.2.2011 Obsahuje fotku
On špatně přezimuje, nejlepší je na podzim zapíchat řízky do hlíny, a teď už mám krásné nové rostliny.
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 31.1.2011
Mirku, díky za ten lunární kalendář
Hortenzie - stříhat?, 5.10.2010
Dobrý den, mám několik hortenzií, které jsem z obavy, že je budu muset dávat přezimovat dovitř, vysadila v květináčích (hluboko zapuštěných). Ani přes minulou velmi tuhou zimu k jejich vymrznutí nedošlo, a tak bych je nejraději přesadila přímo do... celý příspěvek >
Jak dlouho klíčí mračňák?, 27.2.2010 Obsahuje fotku
Já jsem ho vysela asi před čtyřmi roky, ještě jich pár mám v květináčích, zimuju jako oleandry atd., ostříhané. Teď už je mám v teplejší a světlejší místnosti, některým už raší lístky, některým ne, uvidíme. Moc velké jsem je nikdy neměla, řekla bych... celý příspěvek >
Výška půdy proti obrubníku, 19.5.2009
Zakládám nový trávník. Půda je zorána asi 20cm a nyní to vše zarovnávám. Mám půdu srovnat s obrubníkem nebo jí dám níže a kolik? Samozřejmě přivítám jakékoli rady ohledně rovnání plochy před osetím.
Rotavator Robix, 18.5.2009
Zdravím všechny Robixáky. Mám tento problém. Pořídil jsem starší kultivátor Robix rv. 1990 (Robi 55). Výfuk byl ucpaný/zakarbonizovaný tak jsem jej vypálil a nyní je v pořádku. Problém je však s během motoru. Když nastartuju s otevřeným... celý příspěvek >
Pampas - vyraší ještě?, 14.5.2009
Taky mi obrůstá řídce od krajů, uvidíme.
Předpěstování cypřišku letního, 27.4.2009
Mám stejnou zkušenost,, před lety jsem také vysela a nedočkala se ani jedné rostlinky, pak už jsem to nikdy nezkoušela, tak neporadím
I toto je Mountfield, 19.4.2009
Pane Josefe Válo, můj příspěvek vůbec nevycházel z nenávisti k této značce. Jen jsem popsal své dlouholeté zkušenosti s konkrétním výrobkem. Kdybych si před lety mohl někde přečíst tuto diskusi, tak bych nepodlehl bombastické reklamě a nekoupil za... celý příspěvek >
Lilie - prosba o rady, 8.4.2009
Lilie ještě neraší, trvá jim to déle. Já bych se ráda zeptala, kdy je nejlepší je přesadit, když je chci dát jinam, třeba po odkvětu???
I toto je Mountfield, 31.3.2009
Díky Mountfieldu se ze mne stal slušný kutil. Koupili jsme ho v době kdy záruka byla ještě 1 rok. Je to kultivátor s příslušenstvím - orební kola, normální kola, závaží, pluh, hrobkovací radlice a sekačka DAKR. s radostí jsem vyrazil na políčko a... celý příspěvek >
Ibišek zahradní - stříhání, 31.3.2009
Dobrý den Zhruba před 3 lety jsem dostala venkovní ibišek-keřík. Chtěla jsem ho mít na kmínku, tak jsem mu nechala jednu hlavní větev uprostřed a ostatní zespodu jsem ostříhala. Pak jsem dotvarovala ostatní větvičky na této hlavní větvi. Každým rokem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika