Příspěvky uživatele - 22.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalitní kamínky do kočičího WC, 9.4.2010
můžu se zeptast na název, děkuji
Jak probrat pomerančovník? 1, 4.4.2010 Obsahuje fotku
stěhovat jsme ho museli tak, že šla všechna zemina ven,
Jak probrat pomerančovník?, 3.4.2010
Dobrý den, dostala jsem pomerančovník, je asi 150cm vysoký a kmen je silný 28cm - průměr. Vypada dost nehezky, kmen se dělí na další dva(jako prag)asi 15cm průměr, jeden je celý seřízlý a neni na něm ani jedna zelená větvička či list, ten druhý ma... celý příspěvek >
Co do stínu, 19.5.2009
Dobrý den, existuje něco hezkého trvalky nebo keře do úplného stínu a rel.suché půdy??? děkuji za rady
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 17.5.2009
když už je tady tak velká debata, tak snad poradite i mě. přestěhovali jsem se do staršího baraku kde na předzahradce roste na prostoru asi 2x1 m hodně kosatců, jenže jak se tu divam na vaše fotografie tak je mate tak uhledne a hlavně zvlaště po... celý příspěvek >
Přežije?, 17.5.2009 Obsahuje fotku
dobrý den, na místě zrušené zahrady kde se bude stavět dům jsem si dnes večer vykopala kosatce (iris?) nevím, přesně zda je to samé. navic tento je mnohem drobnějši květ a jiné listečky. ovšem nevím zda se probere protože po tmě jsem ho vykopala tak... celý příspěvek >
Co to je?, 13.5.2009 Obsahuje fotku
dobrý den, můžete mi prosím poradit o jakou rostlinku se jedna a eventuelně jak se o ni starat nebo jak a kam přesadit. roste již několik let na jednom místě. je i v růžové podobě. děkuji moc
Levandule sazeni seminek, 4.5.2009
zdravím ja jsem taky vysela a vzešla mi seminka ale jen asi půlka z nich co ž nevadi pač je jich hodně. přikryla jsem je sačkem a ted jsem je oddělila od sebe každou rostlinku zvlášt. už mam 3 pár pravých listu. seminka jsem jen nasypala na povrch a... celý příspěvek >
Pivonky a růže, 4.5.2009
dobrý den, na uzkém asi 70cm záhonu jsem si zasadila popínavé růže v rozestupu cca 50-60cm od sebe. chtěla bych mezi mezery zasadit pivonky ale nevím zda je to vhodné. jsem úplný začátečník. popřípadě uvitam radu co se hodí k růžim (trvalka) předem... celý příspěvek >
Čim hezkym zakrýt pletivo, 4.5.2009
dobrý den, prosím o radu druhu květiny která se plazi a je trvalka. nelibi se mi břečtan, chtěla bych něco co třeba i hezky vypada a třeba i kvete na zakrytí výhledu k sousedům a pokud možno trvalku nebo víceletku (nebo jak se tomu říka) moc moc... celý příspěvek >
vysev levandule, 28.3.2009
dobrý den, koupila jsem si semínka levandule. na obalu bylo uvedeno že vysevat se ma v březnu. tak jsem to vysela. mam to na okně. nevím za jak dlouho vyklíči a chtěla bych se zeptat zda jste to už někdo zkoušel. jinde jsem se totiž dočetla že už... celý příspěvek >
jak zničit pařez, 14.3.2009
dobrý den jak lze zabit pařez před necelými 2 roky uřezané mirabelky. roste u chodniku a nelze jej okopat. přichazi v uvaha nějaka chemická likvidace, ale zatim jsem našla pouze takové které musi byt zakončeny podpalem stromu což nepřipada v uvahu... celý příspěvek >
rododendron, 11.3.2009
všem moc děkuji za rady. Keř je ostřihany, kolem něj jsem odebrala zeminu, nahradila ji novou a zdravou rašelinou s hnojivem. Neni ostřihaný radikalně. bala jsem se aby z něj něco zbylo. snad to zvládne ještě jednou děkuji
rododendron, 11.3.2009
budeme předzahradku oplocovat.takže hafanum bude vstup zakazan a snad i zachranim keř. jinak o těch pupenech můžu říct že asi nepokvetou protož tam jsou už od lonska a nic z nich nebylo. prostě přestal už růst, asi už nemá silu. takže jak bude... celý příspěvek >
rododendron, 11.3.2009
moc děkuji za cenné rady. takže seřiznout všechny větvičky? tim bude uplně holý- vyraší nové listečky? moc moc děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika