Příspěvky uživatele - 146.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kaučukovník, 30.7.2012
Před pár lety jsem dostala proutek kaučukovníku, dnes mám z něho metr a půl vysoký keř. Nikde nemohu najít, jak kaučukovník pěstovat (stříhat, zalévat, přesazovat). Na žádné z diskuzí jsem nic nenašla. Poradí někdo? Děkuji Alena
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 8.5.2011
Já jsem koupila před 14 dny sazeničky, za ty dva týdny to vypadalo, že se krásně chytily. A tento týden hrůza, celé rostlinky jsou zčernalé. Zahradník mi říkal, že je šance, že to přežijí, jaký je váš názor? A co doporučujete, má se to nějak... celý příspěvek >
Usychání tůjí, 14.9.2009
Prosím vás, co je to ta hořká sůl?
Mravenci ve skleníku, 14.5.2009
Manžel mi prosil kompost do skleníku i s parádním obrovským mraveništěm s milionama vajíček a ještě to pro jistotu hráběma rozmetal po celé ploše skleníku. Místo aby zdechli, tak už na mnoha místech vytvořili nová mraveniště. Posypávat cestičky nemá... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika