Příspěvky uživatele - 163.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč hrušeň nekvete?, 14.5.2009
Vlastně ještě mám jeden dotaz. Už namíchaný postřik Omite, v postřikovači, jak dlouho vydrží? Musím dělat pokaždé novou várku, nebo to těch 14 dní zvládne? Ony jsou ty hruštičky malé, takže stačí 1 ml do litru a ještě mi zbylo, i když jsem je... celý příspěvek >
Proč hrušeň nekvete?, 14.5.2009
Lído, díky
Proč hrušeň nekvete?, 13.5.2009
Lído, děkuju, právě jsem nakoukla do starších diskusí a našla jsem fotku toho, co "holky" měly, tak je to asi něco savého, takže jsem stříkala správně, taky tam někdo psal, že Clappovka vstupuje do plodnosti v 7.-10. roce... Přesně, jak... celý příspěvek >
Proč hrušeň nekvete?, 13.5.2009
Připojuji se k dotazu, hrušinky jsme sázeli vloni na podzim, letosnekvetly, měly červené puchýřky na listech a listy úplně sočené, týden po postřiku Omite30W byly listy krásné (s malými tmavými flíčky na koncích větviček), ale rostou... jenže ani... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika