Příspěvky uživatele - 32.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co trápí révu?, 7.9.2009 Obsahuje fotku
strikal jsem kveten cerven pripravkem DITHANE proti plisni a ted se me na vine objevila znova. poradte zacatecnikovi cim strikat. nebo je to jina choroba a jak s ni bojovat? mam 6 vin a 3 jsou dobra. cetl jsem take, ze plody lze chranit pred... celý příspěvek >
Odrůdy révy, 7.9.2009
muze me nekdo poradit bilou, modrou a ruzovou odrudu stolniho vina kterou pestovat na plzensku, asi 320 mnm? mam Prim, Kodrjanka, Cervena chrupka, Surucejnskij belij a Muskat blue. vse jde pekne, ale chci zasadit jeste asi tak 6 rostlin, nejlepe... celý příspěvek >
Cernani a krouceni listu, 11.5.2009
neprovadel jsem zadny postrik a stejne se me zacaly listy kroutit a cernat. v zahradnictvi me rekli, ze je to plisen a kamarad, v celku dobry zahradnik, ale ne vinar, urcil, ze vino preslo mrazem. je to mozne?: je fakt, ze tyden pred tim jsem mel... celý příspěvek >
Cernani a krouceni listu, 6.5.2009
zacaly me na vine cernat a kroutit se listy, ale jen na starsim vine. lonske a predlonske to nemaji. zadny skudce na nich neni videt. poradi me nekdo proc to dela a jak se toho zbavit?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika