Příspěvky uživatele - 125.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování a následná péče, 22.4.2010
mi se taky očkování nepovedlo. Očka zazchla, ale všechno krásně srostlo. Místo očkování jsem vlastně udělal transplantaci části kůry. Příště je zkusím odříznout s větším kusem dřeva.
Tipala, 19.4.2010
mé poznatky: + bujný růst, chu´tově super - občasné zlomení špičky pecky
Meruňka na minizahradu, 6.4.2010
Doporučuji Vám PINKCOT® - Meruňka Novinka. Odrůda raně zrající, s velkými žluto-oranžovými plody s červeným líčkem. Odolněkší při jarních mrazících v květu. Částečně samosprašná. pěstitelský tvar (podnož) informace cena kusů Vřeteno,... celý příspěvek >
Odrůda Rosara, 23.3.2010 Obsahuje fotku
V zahradnictví mi řekli, že takovou nikdo nemá a asi je to pravda.
Odrůda Rosara, 22.3.2010
nemě by někdo popis této hrušně. Má být červená, ale to je vše co o ni vím. Ve vyhledávači nacházím jen brambory. Díky
Prosím o radu o roubování, 19.2.2010
Díky, zkusím to.
Prosím o radu o roubování, 19.2.2010
Očkování v zimě? Měl bych dotaz ohledně zimního očkování, Podnože mám venku v květináčích, přihrnuté hlínou a sněhem (2 leté semenáče). Původně jsem je chtěl zjara přeroubovat, ale více se mi zamlouvá očkování. Techniku mám nastudovanou a částečně... celý příspěvek >
Žluté slivoně, 2.2.2010
ve žlutých slivoních si asi moc vybírat nebudete. Jsou totiž podle mých informací jen dvě. 1. špendlík     a,  valašský (dá se sehnat, ale kvůli citlivosti na šárku bych ho nesadil)     b, katalonský (asi se ani... celý příspěvek >
Vydatná lokální líheň klíšťat, 2.2.2010
My používáme obojek Scalibor účinnost tak 90%. Frontline je na nic. 
Jaké plemeno, 28.1.2010
Doporučil bych vám valašky. Vlna hrubá masa málo, ale vydrží vše. Navíc vás bude hřát, že zachraňujete plemeno, které rychle mizí, protože není komerční. http://www.valasskakrajina.cz/uploads/media/ovce_01.pdf
NPK pod stromy, 21.1.2010
jakou dávku by jste doporučili třeba pro švesku domácí, kdybych ji přihnojil pomocí NpK ke kořenům. Stáří? prostě stará + šárka
Hnůj, 21.1.2010
Já taky močím na kompost. Močovina je urychlovač kompostu a někdo ho i kupuje.
Nahořklá slivovice, 15.12.2009
Z jakého druhu švestek máte slivovici? Není to směs s nirabelkama (myrobalánem) z nich se totiž vypájí typická slivovice s mandlovou chutí.
Měření kvasu cukroměrem, 19.11.2009
Tak mám vypáleno, díky všem i tomuto webu. Z 250 litrů kvasu mám 27litrů 52% slivovice jakou jsem ještě nepil a to je neodvětraná. Med a kvasinky dělají zázraky. Hlavně pan Vysloužil by si pochvalu zasloužil. Děkuji
Jak zničit pařez, 18.11.2009 Obsahuje fotku
zasadit hlívu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika