Příspěvky uživatele - 163.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osazení zahrady - západní strana - jílovité podloží, 30.7.2009
Ahoj všichni, potřebovala bych poradit jakými rostlinkami (trvalky ale i třeba okrasné dřeviny a pod.) osázet zahradu na západní straně (polostín/příme slunce). Máme ale dost jílovité podloží a jsme kousek pod lesem. Tam kde chceme sadit již máme... celý příspěvek >
Jaká je to hrušeň, 12.6.2009
Zdravím všechny, oznamuji, že z 12 roubů se uchytly 2 a doufám že to tímto nezakřiknu. janunka
Jaká je to hrušeň, 7.5.2009
Zdravím všechny Solankáře, jak vás tak poslouchám, možnáje to ta hruška, kterou hledám. Je volně prodejná, nebo ji lze sehnat jen u nějakého pěstitele? Janunka
Jaká je to hrušeň, 3.5.2009
Hruška je skácená, zachránila jsem jen několik větviček na rouby. Jelikož jsem v roubování amatér, zbývá mi jen doufat, že se aspoň jeden roub uchytne. Nasadila bych i novou hrušeň, ale neznám odrůdu... přesto děkuji j.
Jaká je to hrušeň, 3.5.2009
Zdravím pana Petera! Vy jste asi pěkný šprýmař. Mi je ale spíš do pláče. Existují totiž lidi, kteří si myslí, že jsou páni všeho a klidně vám skácí váš strom jen tak. Nejradši bych si teď dala frťana hruškovýho. Ale ten nebude. Proto hledám... a chci... celý příspěvek >
Jaká je to hrušeň, 7.4.2009
Dobrý den, i já bych potřebovala vědět jakou odrůdu hrušně mám. Je to určitě stará odrůda, hrušky jsou menší, žluté, zrají srpen-září, brzy hniličkovatí, na jídlo nejsou vhodné, jsou sice sladké, ale svíravé chuti, jsou velmi aromatické a je z nich... celý příspěvek >
potřebuji poradit jaké keře vysadit aby na podzim zčervenali, 25.9.2007
aby se napodzim zbarvilo do červena
Rada na keře, 23.9.2007
Potřebuji poradit na keře, aby se na podzim zbarvily do červena, byly plazivý a nepíchaly.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika