Příspěvky uživatele - 217.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez z Makra, 3.6.2009
Přesně tak - Makro není běžný obchod, ale velkoobchod pro lidi s ŽL - zde se nakupuje podle obchodního zákoníku ve vztahu podnikatel-podnikatel. V běžném obchodě nakupujete podle občanského zákoníku, kde máte stanovenou záruku 24 měsíců.
Mountfield nebo přes internet?, 3.6.2009
Kolik jste odpočítal za ten mininotebook - cena tohoto pidikrámu (v běžném životě téměř nepoužitelném, ani dětmi) je totiž max. 5500,- i s DPH a předpokládám, že M ho má za ještě nižší cenu.
Domovní čistírna odpadních vod, 22.5.2009
Vám ty limity nikdo nestanovil? Většinou správce povodí, popř. vodoprávní úřad - podívejte se do rozhodnutí.
Salix caprea pendula, 14.5.2009
mame take salix caprea zacali nam hnednout konce listu ty mensi do pulky diky za radu.
Čerpadlo na zalévání, 7.5.2009
Zkuste českou ponornou Rondelu - sání má shora přes filtr, já ji používám pro přečerpávání ze studny hl.8m. Stojí asi 3tis a má malou spotřebu. Průtok odpovídá vodovodnímu kohoutku. Pro vaše účely bude dostačující.
I toto je Mountfield, 27.4.2009
To není problém zákazníka.  
I toto je Mountfield, 27.4.2009
Já myslel, že reklamace se vyřizují do 30ti dnů.
mělké jezírko, 15.2.2009
pokud to jsou opravdu ty vodní(drobné listy, drobné květy), tak já je mám půl metru ve vodě a kvetou.stejně jako v zabahněném břehu.tenhle plevel snad roste všude:-)
Dolmar PS500 nebo Stihl 270, 22.1.2009
Příprava paliva na zimu, občasné kácení.Jaký je servis na Dolmár? Hustotaa kvalita?
Pila MS260, 22.1.2009
Koupil jsem na inzerát pilu Stihl MS260 použitou.Nemám s pilama zkušenost.Co lít do nádrže za benzín olej a v jakém poměru.Čímmazat řetěz.Nebo nemá někdo prosím návod na obsluhu a údržbu?Děkuji.
Pěstování orchideí, 26.10.2008
Orchideje pěstuji rok a mám jich za tu dobu už dvanáct. Původně jich bylo děvět, ale letos jsem dvě přesazovala, tak jsem odenky hlíz oddělila a zasadila. Všechny se v pohodě ujmuly. Zygopetalum -řekla bych, že je asi náročnější, protože jsem... celý příspěvek >
Motorová pila Farmer, 14.2.2008
Díky, zejtra to zkusim. Je už starší, tak snad se to podaří.
Motorová pila Farmer, 14.2.2008
Mohl by jste mi poslat navod k obsluze.potřebuji pilu seřídit a nemam žádný návod je to  Farmer 38. Dík. svobjar@centrum.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika