Příspěvky uživatele - 13.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 27.5.2009
No nevím, zda musí mít hlava označení universal. Koupil jsem za 3 stovky hlavu T35 a pasuje bez problémů. Universal by stála dvojnásobek...
Jak na potkany na zahradě, 7.5.2009
Tak jsem se dočetl, že: - KUMATOX - nutno podávat opakovaně, nezpůsobuje sekundární otravu - LANIRAT - tráví po jednom pozření, způsobuje druhotnou otravu
Jak na potkany na zahradě, 6.5.2009
Tak jsem se po přečtení diskuze docela ztratil. Takže moje požadavky jsou následující: Potřebuji se zbavit potkanů, ale použitý jed nesmí způsobit sekundární otravu, aby se mi neotrávil pes, kdyby sežral otráveného potkana či jinou myš. Mám tedy... celý příspěvek >
Jak správně navinout struny na cívku?, 29.8.2008
Jak mám správně navinout strunu na cívku pro křovinořez ABG CG 430HB? Koukal jsem jak je navinutá orig. nová cívka, a to je docela pra*ečina. Ani se řádně neodvíjí.
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 24.7.2008
Také by mě zajímaly zkušenosti. Že by jej nikdo neměl?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika