Příspěvky uživatele - 248.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická řetězová pila, hmotnost, 15.11.2011
Mám Dolmarku ES2135A pár týdnů a nechci ji chválit ale šlape velmi dobře. Má zatím nařezáno jen 15 kubíků dubu a habru na špalky 33cm cca 60stromů. Stromy byli v průměru 30-50cm. Na můj vkus možná trošku víc papá oleje nebo se mě to jen zdá. Možná má... celý příspěvek >
Jak rozebrat balik sena?, 29.11.2010
My tyto balíky používáme k zimnímu přikrmování zvěře. Po odstranění všech igelitů a provazů se balík rozřeže motorovou pilou. Pila se předem vyčistí a na mazání řetězu používáme běžný nejlevnější stolní řepkový olej.
Jak přesadit lekníny, 21.8.2010
Lekníny přesazujte až v brzkém jaře. Koncem března začátkem dubna před rašením. Teď mají hodně listů a manipulace je obtížná. Koše na lekníny jsou nanic, zbytečně se vyplavují živiny do vody. Použít nádoby spíš nižžší než vyšší raději 20-40litrů... celý příspěvek >
Kvalitní kamínky do kočičího WC, 4.4.2010
My používáme neparfémovaný tzv. zelený Zverlit. Zelený proto že zelený obal.Krásně hrudkuje. Papírový sáček 6kg stojí u nás 96,- určitě se dá ale sehnat levněji.
Krmítko pro ptáčky, 10.1.2010
Já Aronii nechávám ptákům. Táta jí před dvaceti lety zasadil a nikdo to nechce jíst. Ani zavařené ani ve formě džusu. Na podzim přes ni přehodím síť kterou mám z voliér od myslivců z bažantnice za flašku slivovice. Kosáci na to nemůžou dokud síť... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáčky, 10.1.2010
Dobrý den. Tak dnes jsem na krmítku zachytil čtyřech Dlasků a dva Hýli. Sýkorek a vrabčáků mraky mraky. Od začátku prosince jsem zkrmil 25kg slunečnice. Ti Hýlové se ale pásli na Aronii a horších jablcích které vyhazuji ze sklepa.
Nemocný Karas?, 8.5.2009
V zahradním jezírku mám několik Karasů, všichni krásně plavou a přijímají nabízenou potravu. Jeden z nich je nafouklý, a šupiny má od sebe jako takzvané struhadlo! Oči skoro vybolené. Je to nějaký parazit nebo nemoc? Jak se to popřípadě léčí? A čím?
Stavba udírny, 6.5.2009
Dubem se udit nemá. Dub obsahuje spoustu tříslovin a kouř z dubu je kyselý. Znehodnocuje to maso. Udím bukem, švestkou,třešní, tvrdé ovocné dřeviny
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika