Příspěvky uživatele - 94.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přezrálé švestky na stromě, 16.9.2009
Při sběru švestek do sudu pozoruji, že některé plody - evidentně zralé, scvrkávající se kolem stopky, nespadnou, nejde je ani setřást, je třeba je utrhnout. Slupka takových švestek nenese žádné známky postižení monilií, ale dužina začíná od pecky... celý příspěvek >
Uzení třešňovým dřevem, 25.6.2009
Naprosto bez problémů. Třešňové dřevo je trochu méně výhřevné než buk, takže s ním udím v létě.
Meruňka ve stínu, 15.6.2009
Řezem, jak jinak. Jak krátký, tak dlouhý (americký) řez broskvoní jsou koncipovány právě za tím účelem - odstranit odplozené dřevo.
Záhradná lavička z guľatiny (borovica), 15.6.2009
1., Taky bych loupal hned - pořízem to jde poměrně snadno. Podélně bych dřevo rozřezal hned po oloupání - zabráníte tak do jisté míry podélným puklinám při vysychání 2. Borovice je dřevo bohaté na pryskyřice, které povětrnosti odolává samo poměrně... celý příspěvek >
Tak co kadeřavost?, 15.6.2009
To, co na jabloních vypadá jako kadeřavost nezpůsobuje mšice jabloňová, nýbrž jitrocelová (slovensky voška skorocelová)
Meruňka ve stínu, 15.6.2009
Řez broskví je zcela specifický. Vychází z faktu, že květní pupeny broskvoní se tvoří pouze na jednoletém dřevě, které jenutné co nejvíc obnovovat.    Co se týče zalévání, meruňky snesou mnohem lépe sucho než broskvoně, které v suchu... celý příspěvek >
Uskladnění slivovice v dub. sudu, 11.6.2009
Tak to Vám věřím, je to nepochybně tím, že Vy rozlišujete slivovici na dobrou a ještě lepší. Okysličení v sudu nějakou příchuť ubere, dub něco překryje, jinou přidá.    Já jsem do soudku pálenku nedával, věřil jsem kdysi naivně na čarovnou... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 11.6.2009
Vidím, že kreketuse vypustil džina z láhve. Nevím, co je separační toaleta, podle názvu bych tipoval na záchod, kde se moč a výkaly pouští každé jinam. Jak si taková toaleta poradí s řidší stolicí, či dokonce průjmem, skutečně... celý příspěvek >
Vrba roubovaná převislá - růst, 8.6.2009
Ano, tak to zřejmě host 204.1 myslel. Kmiínek Vám každopádně již neporoste.
Řízky z vinné révy, 8.6.2009
Milá paní Šťavelová, ono je to s tím révokazem ale pravda. Že máte 30 let révu zdravou je dobře, ale není to důkaz. Do vinohradu ve vinorodých oblastech by se měly sázet štěpované sazenice. Máte-li zasazené dvě hlavy stolního u zdi v zahrádcě na... celý příspěvek >
Trsy tvrdé trávy?, 19.5.2009
Pokud nejsou nerovnosti velké, může pomoci travní fréza - vertikutátor
Piliny pod jahody, 19.5.2009
Proč ne? Piliny jsm nezkoušel, hobliny ano. V pohodě.
Čerpadlo Rob-2, 19.5.2009
Výrobců, nabízejících na pohled takřka totožné čerpadlo na stejném principu je řada.    Ve shodě s p. Ivanem na mě příspěvek zadavatele taky působí jako reklama.
Elektrická sekačka nebo aku?, 19.5.2009
Za elektrickou sekačku bez ložisek mi přijde bezmála 6 tisíc dost
Roubování, 6.5.2009
- Ano - Ano
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika