Příspěvky uživatele - 8.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže a sníh, 16.2.2010
Hani to Vám věřím, sázela jsem také 28. října deset růžiček. Teď jsem jak na tní, v zahradě skoro půl metru sněhu, snad je přikryl.Džíme jim palce!!! S pozdravem všem růžomilům, Vlaďka
Amarylis - už jen 1 list, 8.12.2009
A mohl by mi někdo vysvětlit rozdíl? Dík
Nevíte někdo jak se jmenuje tato rostlinka?, 30.9.2009
Jméno bohužel nevím, ale vím, že není mrazuvzdorná. Možná, pokud byste ji na zimu někam uklidila, tak do desti stupňů. Nechá se tu občas koupit, mám ji ze zahradnictví už podruhé. Květy se otevírají jen na plném slunci.V deštivé dny jsou zavřené.
S jakými rostlinami kombinovat levandulový záhon?, 20.9.2009
Tento problém také řeším. Mám levandule, tymiány, růže. Ovšem teď již není záhon nic moc. Protože je blízko sezení, chtěla bych, aby byl pěkný celou sezonu. Jo a ještě jsem zapomněla, je podsazený krokusy a narciskami, takže i jaro je OK, ale ten... celý příspěvek >
Kleopatřina jehla, 20.9.2009
aaaato by mne též zajímalo. Loni kvetla jedním květem a letos nic. Je na slunci, půda lehce kyselejší, na jaře jsem přidala jen kompost, ale asi to nestačilo? Slepičák nemám, chystám se přidat na jaře Kristalon květ. Snad moc nezkazím. Zdravím,... celý příspěvek >
Jsou opravdu pnoucí?, 14.8.2009
Dobrý večer, Teasing Georgia i Pilgrim uvádí Austin jako short climber. Nečekejte tedy žádnou výšku. Tu první mám od jara a je úžasná, ale tipuji, že víc jak 120cm nedá, Pilgrim podle fotek na netu také ne. Nádherná žlutá dvoumetrovka je Elfe.... celý příspěvek >
Načasování květu růží na začátek září, 12.6.2009
To se přeci nedá takhle paušalizovat, každá odrůda má jiné nároky a jiný způsob opakování květů.Některé kvetou jen jednou a jiné remontují celou sezonu při průběžném odstraňování odkvetlých květů. Já bych je v červnu pohnojila na květ, později se... celý příspěvek >
Hnědý, lesklý brouk v květu růží, 7.6.2009
Souhlasím s názorem, že je to listokaz. U nás se nedávno rojili, bylo jich mraky, teď se pasou Sbírám je a doufám, že s larvami si kosi poradí, těch je u nás také spousta.Zdravím, Vlaďka
Pnouci ruze do velkeho truhliku, 22.5.2009
Zdravím, byla jsem moc potěšená, že mám tak blízko spřízněnou duši. Také válčím pod Brdy s přírodou. Řekla bych, že více než nadmořská výška, je u nás problém mrazová kotlina. Je pravda, že jsem donedávna také vybírala růžičky podle vzhledu a ne... celý příspěvek >
Pnoucí růže velkokvětá červená, 19.5.2009
Také dávám hlas Sympatii, máme ji tři roky u štítu domu, je úžasná. Letos už vytahla až pod střechu, nemohu se dočkat, až rozkvete! Zdravím Vlaďka
Pampas - vyraší ještě?, 13.5.2009
Mám pampu asi osm let, vždy jsem ji jen lehce přikryla stříškou ze střešních tašek, aby do ní nezatékalo. Je pravda, že letos jsem to udělala pozdě, protože u nás bylo dlouho pěkně a bez sněhu. Bohužel obrůstá jen řídce od krajů. Přemýšlím, že bych... celý příspěvek >
Had na zahradě, 9.5.2009
Jestli Vás to uklidní, žili jsme na chatě se zmijí v symbioze několik let. Kdo koliv se blížil k místu, kde se vždy vyhřívala dupal a ona zmizela do díry pod zápraží a nevytahla nos, dokud jsme neodjeli. V.
Květopas na výhoncích růží, 9.5.2009
Na výhoncích letošních růží jsem našla květopase. Jsou to mé první Austinky, každé ráno je prohlížím o kolik holky narostly a teď tohle!!! Na klasických čajovkách co mám léta, jsem válčila se skvrnitostí, na jedné pnoucí drobnokvěté zase padlí, tak... celý příspěvek >
Klíšťata a jejich vyhubení ze zahrady, 4.5.2009
Mělijsme také v trávě klíšťata. Zahrada byla neobhospodařovaná několik let. Od té doby, co se zde snažím o pěstěný trávník, nosí psi klíšťata jen z vycházek.
Hnojení, 28.4.2009
Díky Lilly Vaše odpovědi jsou vždy dokonalé. čekala jsem s postřikem, až se nám to letní počasí trochu umírní. Už to vypadá, že to bude vhodná doba, u nás se sbíhají mračna.  Rozumím tomu dobře, že lze oba postřiky smíchat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika