Příspěvky uživatele - 65.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sophora japonica pendula, 4.10.2011
Letos na jaře jsem vysadil Sophoru a v posledních dnech mi náhle shodila skoro všechno listí. Zdá se mi, že je to poněkud brzo ale vzhledem k tomu, že nemám s touto rostlinou zatím více zkušeností, nedovedu posoudit, zda je to normální nebo uschla.... celý příspěvek >
Fagus sylvatica Michal Andrusiv - foto, 13.9.2011
Díky za snahu, ale to už jsem zkoušel... víckrát... Díky
Fagus sylvatica Michal Andrusiv - foto, 31.8.2011
Nemá někdo fotografii tohoto buku? Zajímalo by mne, jak vypadá koruna tohoto buku. Má být údajně kulovitá. Díky
Ruční vřetenová sekačka - rady, 12.8.2011
Můžete uvést, jak jste snížil výšku sečení? Na "hrubou" údržbu trávníku mám benzinovou Husquarnu R147S a po Fiskars Momentum se zatím dívám, ale originálních 2,5 cm mi přijde, stejně jako Vám, zbytečně vysoko. Díky
Rezatění thují, 9.8.2011
Na dálku těžko soudit, ale zima 2010/2011 byla relativně teplá a střídání teplot mohlo způsobit i zaschnutí některých jehličnanů - může tedy jít o fyziologickou reakci. Nedá se však ani vyloučit houbové onemocnění. Pokud letos přirostly... celý příspěvek >
Pinus aristata - umístění, 19.7.2011
Mohl by jste prosím uvést vhodný typ fungicidu pro preventivní postřik borovic? Děkuji.
Javor Tamukeyama - usychající listy, 29.6.2011
Dotaz na "P". Pokud se nepletu jste od Nového Jičína a občas přispíváte do diskuzí. To tedy máme skoro stejné klima, jsem od vás cca 30 km.  Ale zpět k Tamukeyamě - myslíte, že kořeny zahnívají? To by tedy mohlo znamenat, příští... celý příspěvek >
Javor Tamukeyama - usychající listy, 29.6.2011
Tento javor je vysazen v zahradě 5 let, nikdy předtím sluncem ani horkem nestrádal, například loňské horké léto s extrémními teplotami až ke 40°C snesl bez poškození, proti polednímu slunci mu pomáhá vzrostlejší limba. Letošní teploty v... celý příspěvek >
Je to hloh?, 24.6.2011 Obsahuje fotku
a ještě foto2
Je to hloh?, 24.6.2011 Obsahuje fotku
Pozuná někdo tento kultivar tohoto sloupovitě rostoucího listnáče?
Picea omorika, 2.11.2010 Obsahuje fotku
Poradí někdo s tím, zda se jedná o nějaký kultivar omoriky nebo je to jen štíhlejší omorika? Díky
Neznámý listnáč, 7.10.2010 Obsahuje fotku
Pozná někdo co to je za strom, kterému patří tyto listy?
Kdy střihat rododendron a gignko?, 21.9.2010
Se zásahy do ginkga mám dvě zkušenosti: 1.Na zahradě mám ginkgo fastigiatu, které občas vypustí nesymetrickou vodorovnou větev. V období vegetačního klidu ji odstraním, ránu zamáznu štěpařským voskem. Rostlina roste bez újmy.   2. Pád větve... celý příspěvek >
Mravenci v květináčích, 21.9.2010
Mám několik japonských javorů v květináčích a v některých se mi uhnízdili mravenci. I když javory nějak zřetelně netrpí, přece jen by bylo dobré mravence vypudit. Poradí někdo jak na ně? Díky
Ginkgo biloba fastigiata, 26.8.2010 Obsahuje fotku
Dá se podle tvaru listů přesně určit druh ginkga? Nebo je v tom variabilita? Tohle by mělo bý fastigiata ale občas vyrazí do boku docela silná větev...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika