Příspěvky uživatele - 234.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
plastová zatravňovací dlažba, máte někdo zkušenost?, 23.3.2007
Moze niekto poradit, ako vplyva plastova zaravnovacia dlazba na labky domacich zvierat ? Nasi psi sa dost rychlo prehanaju po travniku, na konci "vyberaju" prudke zakruty. Nepotrhaju si vankusiky na labach alebo nezrania sa inak?
Zemiaky a polotieň, 20.3.2007
Zemiaky sa akiste daju pestovat aj v polotieni. Moja skusenost je taka, kedze v niektorych rokoch sadime zemiaky aj na mieste, kde ciastocne tieni (polotieni?) susedov orech, ze daju sa zaevidovat iste rozdiely. Zemiaky v oblasti dosahu orecha maju... celý příspěvek >
Sekery Fiskars2400 a Fiskars1500PRO su skvele, 8.3.2007
Osobne neverim, ze by vyrobca Fiskars zistoval kvalitu kovacov (=kovaru) v ceskej alebo slovenslej rebublike, aby tomu prisposobil strukturalnu skladbu vyrobneho programu. Alebo ze by zistoval z toho isteho dovodu, ake sa na nase uzemie vozia asijske... celý příspěvek >
STIHL MSE 220 CQ je prva liga, 8.3.2007
Reakcia na host - xxx.xxx.213.71, 4.1.2007 21:15 :------ V prvom rade som sa nezaoberal emotivnymi blabolmi ako pisete " z toho cítit sebevědomí, že mám to nejlepší", ale technickymi vlastnostami el.pily Stihl MSE220 CQ - ostatne, kde ste prisiel... celý příspěvek >
jak na vyrovnání půdy, 8.3.2007
Co s jílem na zahradě? Pred niekolkymi rokmi sme riesili podobnu otazku, lebo po vykopani velmi velkych korenov, nam bagrista z hlbky 1.5 az 2 metrov vykopal vela ilu priamo na ornicu. Po zarovnani to bola uplna zlta katastrofa, po dazdi sa to potom... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 6.3.2007
Pane Miloš Vysloužil, suhlasim s Vami, ze pravdepodobne primarna porucha bola v technologickom uzle zasuvka/zastrcka. Ale nie je spravne porovnavat PRIKON pracky a el.pily, z nasledovnych dovodov: 1.-su pily, ktore maju velmi blizky prikon ako... celý příspěvek >
živý plot a pes, 15.2.2007
Dcera sa toho urcite ujme, lebo ma k nim (podla mna) nadherny vztah. Vase rady jej sprostredkujem. Este raz diky, a ak by vas este nieco napadlo, co by mohlo pomoct pri tomto vycviku, napiste.
živý plot a pes, 15.2.2007
Diky: 1. Odpoved na otazku " 1. kde spí , kde je jejich teritorium pelechu?" je kazdy ma vlastnu tepelne izolovanu budu s predsienou o celkovych podorysnych rozmeroch cca 1m x 1.6metra, vedia, ktora je ta jeho a pouzivaju ju, aj ked je pravda, ze... celý příspěvek >
živý plot a pes, 15.2.2007
Dakujem za odpoved, napriek tomu, ze je to taka usmevna tema, myslel som to a myslim to vazne. Nasi psi su 24 hodin denne pusteni na volno na velkom dvore a do voliery ich zatvarame iba v pripade nutnosti (napr. aby neskrvavili v nestrazenej chvili... celý příspěvek >
živý plot a pes, 14.2.2007
Reakcia na host - xxx.xxx.29.162, 14.2.2007 9:30 : Suhlasim s tym, pan zverolekar, co ste napisali. Aj my sme naucili nasich psov respektovat hranice pozemku a nie su problemy. Tiez su nauceni, ze ked ideme autom do dvora, alebo von z dvora,... celý příspěvek >
Výběr skeletu sekačky, 14.2.2007
Plech, urcite ocelovy plech, ked sa plech udrzuje, tak hrdzavie (rezivi) pomaly a ak aj prehrdzavi, da sa to opravit. Trochu som obrusil okolie prehrdzavenej diery a navaril zaplatu z kuska plechu a pretrel farbou. Nie je to bohvieako pekne, ale aj... celý příspěvek >
prořezání hrušně, 9.2.2007
Suhlasim, ale nutne som ho potreboval, a nikde som ho nemohol zohnat ...
prořezání hrušně, 9.2.2007
Zuzano V., za 350 Kc nevahajte a berte, je to podla mna vyborna cena. Za ten moj som zaplatil 1800Sk :-((( , ale kvalita nezodpoveda cene. Nie je zly, je to bezna kvalita, za tu premrstenu cenu mohol byt aj pozlateny ;-) . Napr. hned prvy den som... celý příspěvek >
prořezání hrušně, 8.2.2007
Zuzano V., ja som kupil "zemny" vrtak v Baumaxe, vyrobca Wolfgarten, mali dva druhy: mensi asi vhodnejsi pre vas a vacsi pre vretanie dier pre koly. Mimochodom bol dost drahy.
Elektrická pila Jonsered, 2.2.2007
Diky za reakciu, pan M. host - xxx.xxx.5.50, 1.2.2007 19:35, lebo vas prispevok dava mojmu snazeniu zmysel, ved o to mi slo, a nie o nejake jesitne zabomysie spory.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika