Příspěvky uživatele - 82.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovač k MT8-070, 3.5.2009
Zdravím všechny MINI příznivce. K MT8 70 se dají údajě použít všechny adaptéry z lištové sekačky MF 70. K mt8 se pro kosu vyráběl takový přední nosič, který nesl další kus, kam se dala nasunout kosa. Viděl jsem, že pro MF 70 se dělala i rotační... celý příspěvek >
Kdo pozná nepřítele?, 3.5.2009 Obsahuje fotku
Tak jsem byl ve svén před dvěma lety vysazeném sadě a ačkoli nejsem přílišným příznivcem chemie, tak jsem rozhodnut ji příští jaro použít. V pupenech a mladých větvičkách meruněk a broskví jsem objevil zákeřného škůdce, který pupen vyžere, že pupen... celý příspěvek >
Pochlubte se svými výsledky roubování, 3.5.2009
Díky za pochalu od AB.  Jedno JOJO vypadá že snad poroste, pokud v budoucnu zajde na šarku, tak nevadí. Normální kopulaci používám nejčastěji, je to dle mého názoru nejlepší způsob roubování téměř všeho. Je to jednoduché a funguje to. Anglickou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika