Příspěvky uživatele - 98.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ořešák v nadmořské výšce cca 650 m?, 26.11.2009
Mám chalupu na Vysočině v nadm. výšce cca 650 m. Vysadil resp. přesadil jsem do stráně mladý (1,5m) stromek ořešák, jako památku po otci. Původně rostl u Prahy. Na jaře vždy vyraší, pak mladé listy zmrznou, pak vyraší znova a plně se olistí. Je to... celý příspěvek >
Pozná někdo co je tohle zač?, 15.8.2009 Obsahuje fotku
Našel jsem tuhle potvoru ve výkopu, nijak neškodí, jen mě zajímá, co je to zač
Blednou mi listy papriky. Co s tím?, 30.5.2009 Obsahuje fotku
Co je prosím tohle, plíseň nebo něco jiného?
Mravenci na hrušni a zkroucené listy, 17.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na naší mladé hrušni se prohánějí mravenci a všimnul jsem si, že některé listy se kroutí. Souvisí to nějak s těmi mravenci nebo se jedná o dva různé problémy? Poraďte prosím, co s tím. Díky
Obbetonovat zapuštěny bazen, ano či ne?, 9.5.2009
Děkuji všem za dobré rady, něco jsem si jěště pročetl na netu a určitě provedeme betonový obsyp a doufam že za par let i já budu moc poradit a podělit se o zkušenosti tak jěště jednou dik a přeji brzké koupání Ruhlik
Obbetonovat zapuštěny bazen, ano či ne?, 7.5.2009
Zdravím a prosím o radu, koupil jsem foliový bazen rozměru 7.3x3.7 a vyšky (hloubky) 1.2 od Mountfieldu a mam v umyslu jej 60cm zakopat do země.Pod bazenem bude pouze upěchovana hlina, stary koberec a slaba vrstva pisku. V navodu na přípravu jsem se... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 1.5.2009
radyator nebrat.strašně poustí rez, pravě stním bojuji, marně.
Dolmar PS 460 - pár otázek, 15.4.2009
" Pila nemaže při volnoběhu, proto se může stát, že velké pauzy mezi řezáním s nastartovaným motorem způsobí větší zůstatek v olej. nádržce, kdy již dojde palivo." To bude ono, řezal jsem teď metry na špalky a to tak, že pila vrčí, dávám poleno na... celý příspěvek >
Dolmar PS 460 - pár otázek, 15.4.2009
Dobrý den, mám pilu Dolmar PS460.Při řezání se se mi dělá na tlumiči výfuku černý mastný film.Přičítám to původnímu továrnímu nastavení, které je asi na bohatší směs.Vlastním ji zhruba rok, ale moc jsem toho zatím nenařezal, odhadem tak 15m3 na 30cm... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 16.3.2009
Teda pánové, také přemýšlím o traktůrku (TORRO 220 s recyclerem). K Vaší době sečení jen doplním svoji praxi: Pozemek do 2000m, sekačka TORRO 55. Pouze recycluji maximálně čtyřikrát za rok po 2x2 hodiny. Pohoda a klídek... Když Vás čtu, začínám... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 16.3.2009
Teda pánové, něco Vám povím ze své praxe. Křovák od Mountfieldu -provoz šest plných hodin denně po dobu deseti let. Pracovali s ním různí blbci - údržba žádná - nejhorší oleje - míchání směsi odhadem. Závady za tu dobu: 1x výměna plastové... celý příspěvek >
Malotraktor kolem 60000, 14.3.2009
Ruce pryč od Vari a podobných krámů, pokud nechcete vibrovat ještě celou noc v posteli k vazoneuroze. To raději kosu! S pozdravem jK.
Výběr benzinové sekačky Recycler, 14.3.2009
Dobrý den! TORO 55 ADS vlastním bez startéru el. již několik let a nevyměnil bych ji za žádnou jinou. Vřele doporučuji. Nyní uvažuji o traktůrku Torro 220 též s recyclerem. Trávu seči i klidně o třiceti centimetrech výšky, vyjímečně i více. Seču i za... celý příspěvek >
čínský karafiát, 11.11.2008
při pěstování čínských karafiátu jsou často napadené, mají černé fleky je to jako puklice jak ošetřovat ď j
motorová řetězová pila Dolmar PS-500, 17.9.2008
Radku jste si jistý, že tahle akce byla i před rokem, kdy vznikal příspěvek na který reagujete? :-) 229.105 : benzín natural, olej nelíp ten, který doporučuje výrobce.Jakýkoli 2T olej to nebude!
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika