Příspěvky uživatele - 15.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jiaogulan v baumaxu, 29.4.2009
S rostlinou už mám docela zkušenosti. Dříve jsem si ji kupoval jako čaj od pana Nepustila a byla super, cejtil jsem se líp a měla pěknou sladkou chuť Později jsem si ji pořídil od Sieberz Jedna byla p řichcíplá druhá rostla pak se něco stalo(přelití... celý příspěvek >
Zúrodnění písčité půdy, 29.4.2009
Máte pravdu, po zálivce se mi dělají kaluže, které pomalu prosakují, po větším zalití se ale voda nakonec dostane níže. Dobrá taktika bude nechat vodu prosáknout a zalít znovu aby se voda udržela v té vrstvě kde klíčí semena... S tou cibulí jsem to... celý příspěvek >
Zúrodnění písčité půdy, 27.4.2009
Dobrý den, zahraničím na silně písčité půdě, která velmi rychle vysychá a není nejúrodnější, je vůbec problém udržet pořádnou vlhkost pro klíčení. Voda se často udrží jen na povrchu, kde rychle vyschne. Problémem jistě bylo i to, že na tý zahradě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika