Příspěvky uživatele - 79.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání a množení ptačího zobu, 16.4.2012
Dobrý den, zapomněla jsem poděkovat za reakci :-) Takže děkuji.
Stříhání a množení ptačího zobu, 12.7.2011
Zdravím. Pustila jsem se do likvidace "džungle" u partnera na zahradě - má tam živý plot z ptačího zobu (předpokládám, že se jedná o PZ obecný..- roste jak z vody, sám, jen z toho co mu naprší, nenamrzá..). Má na výšku již nějaké 3 metry a... celý příspěvek >
Sekačka zhasla a nejde nastartovat, 27.6.2011
Vyčištěna palivová soustava + čerstvý benzín a křoviňák jede...
Sekačka zhasla a nejde nastartovat, 24.6.2011
Svíčka byla na povrchu černá, takže určitě spalování nic moc - po důkladnějším očištění potom světle hnědá. Včera jsem palivové ústrojí rozebral a vyčistil a dneska se stavím u pumpy pro čerstvý benzín...
Sekačka zhasla a nejde nastartovat, 23.6.2011
No mě by to taky zajímalo, protože mám na chlup stejný problém u křoviňáku Oleo Mac... Svíčku jsem měl vyndanou - jiskru hází, když jsem ji vyndal byla mokrá, tak jsem ji osušil, parkrát jsem bez ní motor protočil, svíčku našrouboval zpátky a... celý příspěvek >
Umístění teploměru v udírně, 5.10.2009
Dobrý den, mám dřevěnou udírnu, topeniště je tak 1m bokem. Problém je v umístění teploměru, nevím kam jej dát. Nyní ho mám umístěný v udírně nahoře, těsně pod komínem, a tam vyhoupla teplota ihned po zatopení na 150 stupňů C, ale myslím si, že když... celý příspěvek >
Tyrolské muškáty, 11.5.2009
Zdravím, nějak mi letos ten čas rychle letí.. ještě štípete muškáty, nebo už je necháváte být a kvést?
Terasový truhlík, 11.5.2009
Zdravím, nedávno jsem viděla nějaké takové v baumaxu, teda bez kovu, ale tam jsou předražený. Pokud není nutnost kombinace dřevo-kov, ale stačilo by dřevo, doporučuji navštívit nějaké truhlířství. Třeba pan Homolka na Březině (okr. Pelhřimov) vyrábí... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 5.5.2009
Děkuji, zrovna včera jsem konečně potkala člověka, který ji třetím rokem pěstuje a říkal to samé. A konečně jsem také měla možnost vidět ji na živo a jen mě to utvrdilo, že je opravdu nádherná. Na internetu někde píšou pomalu rostoucí, někde poměrně... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 29.4.2009
V jiném dotazu zde "Jakou popínavku do truhlíku pod střechu bez slunce" jsem zjišťovala, jakou roslinu zvolit. Truhlík není myšleno klasický muškátový ale taková bedna co má tři metry na dýlku, jsou vyšší a širší. Mimochodem děkuji za radu... celý příspěvek >
Akébie pětičetná - co a jak?, 28.4.2009
Zdravím. Dotáz stále trvá :) Byl problém akébii sehnat, ale za týden si pro ni jedem, jakou zeminu do truhlíků? Zatím jsem tam dala kompostovou, ale nevím, jestli by nebyla lepší nějaká spešl :) A čím hnojit? Mám ji vázat, motat, štípat, má s ní... celý příspěvek >
Juka - pomoc s pěstováním, 23.4.2009
no nejspíš jo, kytky ted odcházejí hrozně rychle a to to vypadalo, že se srovnali.. mají po listech takové hnědé tečky - jakoby hlína, ale není to hlína, něco jako vajíčka.. otřela jsem list po listu hadrem s troskou mýdla, takže ti velcí brouci už... celý příspěvek >
Juka - pomoc s pěstováním, 21.4.2009
Pěkný den, ještě jsem se nedostala k tomu nahrát foto. Každopádně dnes jsme po podrobném zkoumání našli i nějaké breberky. Nejsou to svilušky - nikde nejsou pavučinky. Na mšice jsou některé zase velké. Ze spodní strany listů jsou někdě černé tečky,... celý příspěvek >
Kalanchoe, 20.4.2009
Já kalanchoi pěstuji tak, že jakmile se vytáhne do výšky, ustřihnu ten šlahoun v mnou požadované výšce - tam se rosltinka rozvětví, a špičku toho šlahounu dám do vody do skleničky, když vypustí kořeny píchnu do hlíny. Vždy jich dávám do květináče víc... celý příspěvek >
Převislé jahody, 20.4.2009
Prosím o radu, koupila jsem si semínka převislých jahod temptation, vyrostli mi centrimetrové rostlinky a začali "upadat" - prostě lehne a uschne. Je to ve hlíně pro výsev a množení. Jakým způsobem pěstovat roslinky? Přepíchat do jiné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika