Příspěvky uživatele - 72.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nikasil u dvoutaktu, 14.9.2010
Nejsou rozsirene :-) No tohle je konkretne se vzduchem chlazeneho motoru Tatra pro osobni vuz T700 datovaneho do roku 1997 :-) Jinak se to da potkat take v vzduchem chlazenych motorech Porsche. Jestli nekde jinde netusim :-) Vicemene fajnsmekrovska... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 7.9.2010
Ahoj Co se tyce nikasilu, tak nikasilovy valec co ma najeto prez 400 000km ma vypadat nejak takto a takto. Honovani je jak nove. Co se tyce siry a nikasilu, nedoporucuje se zastavovat a odstavovat studeny motor, aby na studenem valci... celý příspěvek >
Krtonožka, 13.7.2009
Zdravím. Já jsem bohužel (nebo snad bohudík?) krtonožku nikdy neviděla :(ale chtěla bych jí vidět. Ony se moc nevyskytují u nás, nebo ano?
Kustovnice čínská, 29.4.2009
Zdravím všecny nadšence, asi před 2 týdny mi přišly 2 rostlinky od Starkla. Musím jako všichni ostatní zkritizovat, že z velké objednávky byl jen rybíz normální, zbytek - vše jen malé výhonky. Kustovnice byla tedy asi 25cm vysoká a v dobrém stavu.... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar PM 4855 - válcování trávy :-(, 23.7.2008
Zdravim, v návaznosti na svůj první komentář uvádím další zkušenosti - čekal jsem jestli se za lepších podmínek sečení (nepřerostlá tráva, sice nacucaná vodou ale dobře oschlá) bude stále projevovat "válcování trávy" zadními... celý příspěvek >
Přesazování datlovníku, 13.7.2008
Já jsem kořeny nikdy nezkracoval, jenom jsem odstraňoval ty které nevypadaly zdravě. Ze začátku mi datlovník rostl velmi rychle, takže sežral skoro celou hlínu a kořenáč byl plný kořenů. Vždy jsem přesazoval jenom do o trochu většího, aby hlína... celý příspěvek >
Pěstování strelície, 12.7.2008
Já mám strelitzie dvě, větší z nich jsem koupil myslim v bauhausu stredne vzrostlou (cca 40cm) a zacala mi kvést cca za 3 roky. V létě jí dávám na terasu (jih) kde praží celý den přímé slunce. Konce listů osychají protože u nás není velká vlhkost.... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar PM 4855 SA Pro, 12.7.2008
zdar, tak jsem jí ještě nezkoušel, zatím u nás pršelo. Manuál jsem stáhnul, je to úplně přesně stejný jako se dodává k sekačce (mimo něj je u sekačky ještě obecný manuál k honda motorům). Osobně mi přijde mírně nedostatečný, např. bych tam čekal... celý příspěvek >
Sekačka Dolmar PM 4855 SA Pro, 9.7.2008
Zrovna dneska jsem tuto sekacku koupil, dam vedet jake budou prvni dojmy po sekani. Jinak od pohledu vypada sekacka dobre. Jedine s cim si nejsem jisty je spojka pojezdu - je to takova mala packa pred riditkama. Trochu se obavam toho aby se to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika