Příspěvky uživatele - 96.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrkev, ředkvička - pěstování na semeno, 5.2.2016
V lońském roce jsem zkusil vypěstovat semeno bílé ředkvičky, nechal jsem asi 10 rostlinek na záhonku a bylo toho strašně moc.Rostliny vyrostly až do výše pasu a těch tobolek bylo tolik, že jsem většinu stejně vyhodil, neměl jsem na to nervy. Musel... celý příspěvek >
Mravenci na kořenech kedluben, 29.4.2009
Dibrý den, na kořenech kedluben se mně hemží mravenci a patrně buďto vlivem jejich kyseliny, nebo tím, že kořeny žerou, celá rostlinka uschne. Občas se na kořeni objeví i malá bílá vajíčka. Můžete mně, prosím, poradit, co s tím? Předem děkuji za... celý příspěvek >
mravenci, 16.5.2008
Děkuji - vyzkouším, ale nezničí to i rostliny v okolí, třeba po dešti?
mravenci v zahrade, 16.5.2008
Mně se stalo s petrželí to samé, kořenová část byla úplně užraná. Podobně jsem dopadl u kopru, hnízda mravenců byla přímo kolem vzrostlých stonků, kořen užraný a navíc obsypaný nějakými vajíčky, možná od mšic.  Koupilj jsem si na ně modrý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika