Příspěvky uživatele - 248.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvalitní český česnek, 16.6.2010
Kvalitní český česnek. Se zájmem jsem si přečetla všechny příspěvky o kvalitě a pěstování česneku. Obdivuji pani, které je jedno jaký česnek sází a jaký jí. Nevím odkud píše, že se tam také každý urodí a v této době. My na severu Moravy v horské... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.8.2009
musim se pripojit... mam doma Oleo mac jednak pilu... do niz liju olej a benzin a po sesti letech bez jedinyho problemu. Je to mala pila a myslim ze dostava zabrat az moc. Krovinorez od nich uz ma taky cca 4 roky a take bez jedine zavady. Maximalni... celý příspěvek >
Zamiokulkas - co dělám špatně?, 31.7.2009
Dobrý den, mám podobný problém se žlutými lístky a nevím, jestli je to častým zaléváním nebo něčím jiným. Předem děkuji za odpovědˇnebo radu.
Sousedka klepna, 2.6.2009
Jsme podivní lidé. Sousedy ani nezdravíme, natož abychom s nimi započali nějaký hovor. Jako náhrada za normální mezilidský styk pak přijde to odposlouchávání a schválnosti. Chápu, že ne každý nám sedne, abychom s ním mohli započít hovor, ale aspoň... celý příspěvek >
Levandule sazeni seminek, 25.4.2009
Kdysi jsem levanduli zkoušela vypěstovat z koupeného semene, ale nevzešlo nic, anebo jsem to zanedbala. Chce to opravdu vysévat mělce, nezapomenout kropit, a čekat a čekat, prý trvá hodně dlouho, než něco vzejde. Pokud potřebujete jen jednu nebo... celý příspěvek >
Vadi hnojivo na zeleninu okrasnym kerum?, 25.4.2009
Máte pravdu, je to velký obchod. A lidé nevědí a nakupují a nakupují, hnojivo na pelargonie, hnojivo na plodovou zeleninu, hnojivo na jahody atd. atd. Liší se ta hnojiva pak v poměrech základních prvků a v přídavcích stopových, což sice není... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 25.4.2009
F1 znamená potomek vybraných rodičů. Rodiče se vybírají ti nejlepší, s cílem zajistit pro potomstvo nejlepší vlastnosti, v našem případě nejlepší chuť, výnos, odolnost proti nemocem. Rostlina rajčete F1 (hybridní) by tedy měla mít hodně zdravých... celý příspěvek >
Jde o kerickove ci tyckove rajce?, 25.4.2009
Já bych to udělala následovně: Pořídila bych si čtyři velké květináče anebo čtyři kbelíky s otvory ve dně, naplnila bych je téměř až po okraj kvalitní kompostovou zeminou, vsadila bych do nich asi metr a půl vysoké laťky a vysadila sazenice i s... celý příspěvek >
Kadeřavost u později zakoupené broskvoně, 8.5.2008
V sousedním Polsku jsem si v tamním zahradnictví zakoupil 5.5.08 broskvoň, která má asi 3-4 cm lístečky, bohužel napadené kadeřavostí. Mám obavy, zda už není pozdě na výsadbu a zda broskvoň přežije, abych ji mohl po opadu listí na podzim... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 25.1.2008
Starkl - Čáslav
Osetreni listu mlekem, 27.8.2007
Já je potírám zvětralým pivem a krásně se lesknou.
Modrá barva hortensie, 27.8.2007
Dostala jsem radu od zkušené zahradnice, abych ke kořenům hortenzie zakopala kousek kovu.
Opadávání fikusu, 23.3.2007
Tak za prvé vůbec nemá rád průvan, trochu listu opadává a obnovují se nové. Ale jestli vám mohu poradit, tak ho dejte tam, kde má klid a hlavně ne průvan na to je moc náchylný.
Je to pepřovník?, 23.3.2007
ten druhý obrazek je PEPŘOVNÍK
Co s touto palmou?, 23.3.2007
nebo vám mohu poradit popel s cigaret
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika