Příspěvky uživatele - 238.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Životnost dusíkatého vápna, 27.7.2009
Prosil bych o odpověď, když budu mít na příklad 10 kg dusíkatého vápna pro skleník, foliák a pár metrů záhonů pro jahody, brambory a nějakou tu zeleninku, jaká životnost je tolika dusíkatého vápna.Nebude už po 2 nebo 3 let bez účinnosti.Vím, že se... celý příspěvek >
Není pozdě na vsazení řízku z vinné révy?, 20.7.2009
Mám jeden řízek vinné révy vzešlý ze šesti kusů, který se ujal a mám ho zatím v PET lahvi, začínají růst i nějaké ty lístečky.Prosím o radu, můžu ho ještě nyní zasadit do půdy, mám obavy, aby dobře zakořenil a nezmrzl.Bydlím na severu Čech, n.v.... celý příspěvek >
Řízky z vinné révy, 8.6.2009
Já jsem dal řízky do vody 8.3.2009 a jak jsem psal již dříve, tak mě žádný nezakořenil i když lístky na nich byly.Podle nějakých rad z diskuze jsem dal řízky do kvalitní zeminy do PET lahví a dal jsem je do skleníku. Zatím ale nevidím jestli se... celý příspěvek >
Blednou mi listy papriky. Co s tím?, 31.5.2009
Čekám na ty fotky paprik, chci se pokochat. Burian
Řízky z vinné révy, 23.4.2009
Mám řízky vinné révy již od 8.3.2009 namočené ve vodě a ještě nevyrazil žádný kořen a listí již roste dobře.Naříznuté konce řízků mám v délce 2 cm a stále nic.Kdy vyrazí asi kořeny, jestli vůbec vyrazí. Děkuji za odpověď.Burian
Výsev rajčat, 11.3.2009
pane Vili, prosím můžete připojit obrázek svářečky a kopyta na pytle pro sadbu? děkuji Burian
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika