Příspěvky uživatele - 82.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jeseter, 8.5.2009
Ahoj, do jezírka o objemu cca 4m3 jsem zakoupil jednoho jesetera. Bohužel ani po 14-ti dnech v jezírku skoro neplave a drží se stále při dně. Je to normální chování? Hloubka jezírka je 80 cm. 
Kiwi - nemoc?, 22.4.2009
Dobrý den, právě mi začali u kiwi bělat listy? Nevíte co to je? Dá se s tím nějak bojovat? Děkuji.
Nemocná třešeň?, 22.4.2009
Dobrý den, loni na podzim jsem zasadil mladou třešeň, letos na jaře vypučela, ale na listech se dělají dírky, zespodu listu je jakoby vat nebo plíseň a list lepí. Poradíte někdo co s tím? Je to parazit nebo nemoc? Děkuji za radu.
Střih ve druhém roce, 10.4.2009
V loňském roce jsem vysadil sazenice révy, povyrostly asi o 30-40 cm a nyní má tento výhon asi 20 oček. Chtěl bych se zeptat, jestli ho mám nějkým způsobem zkrátit nebo upravit. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika