Příspěvky uživatele - 148.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 9.9.2009
Pane Petře, má ta rostlina nějaké trny?Připomíná to natalskou švestku Carissa grandiflora, ale nejsou moc dobře vidět květy, tak nevím.Podívejte se jak vypadá na obrázcích na netu.B.
Campanula zvonek nevěsta, 9.9.2009
P.Marie, já jsem zrovna dneska nastříhala 4 "sazeničky" sundavilky a uvidím, co z toho bude.Já jsem tu svoji dostala, ale pak jsem je viděla taky prodávat v zahradnictví najaře za 56kč, měli růžovou a červenou.Kupovala jsem ji děvčatům do... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 8.9.2009
Ahojky Micuko! Máte 100% pravdu, bez vašeho postrčení bych ji určitě nekoupila. Vlastně mi ji koupil syn, protože jsem o ní pořád mluvila.Nevím, přežije-li zimu, vím,že to bývá problém.No uvidíme.S těmi zvonky máte pravdu, někteří "taky... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 7.9.2009
Hančo, díky za pochvalu! A co se týče dotazu Jarky, to,že se může ženich a nevěsta nechat venku přes zimu je hloupost.Musí se včas uklidit, protože jsou na mráz citlivé.Možná Jaruš máte jiný druh zvonku, který venku být může, ale rozhodně to... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 4.9.2009 Obsahuje fotku
Posílám Magdi obrázky květin, které jediné letos stojí za foto.Pa B.
Campanula zvonek nevěsta, 23.8.2009
Ahojky Magdi, tak jsem se konečně dostala k netu, abych Vám napsala.Je dobře, že máte radost letos alespoň z nějakých kyťulí.Tu bougainvilleu vám závidím, určitě je to paráda! U nás by na ní byla zima.S kytičkama už jsem to letos vzdala, takových... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 4.8.2009
Ahoj Magdi! Dnes je u nás ošklivo, tak jsem si sedla k netu.Jinak, když neprší, pořád kmitám venku.Co se týče toho hnojení, myslím,že je celkem jedno, jestli to či ono.Stejně je to víceméně na jedno brdo.Já hnojím krystalickým hnojivem na muškáty a... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 20.7.2009
Magdi, ahoj,ahoj! Jsem moc ráda, že jste se ozvala.U nás je to také letos bída bídoucí.Počasí vyvádí jak pominuté.Od 1.5.tu nepršelo jen14 dní! Samozřejmě ne vcelku.A až na pár dní, kdy je příšerný hic, nic moc teplo.Teď v sobotu kolem15st.,dneska... celý příspěvek >
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 10.7.2009
Tedy micuko, teď jsem se podívala na obrázky a je to PARÁDA!!!Dala bych si líbit i ten salámovník, ale dopadl by při mých třech chlapech v chlupě stejně jako u vás. Mějte se hezky a zase pošlete nějaké fotečky B.
Pes a bouřka, 8.7.2009
Já jsem se teď musela smát, když jsem si přečetla Pavly příspěvek.Ne, že by tam bylo něco nesprávného, ale představila jsem si, jak zvedám k mixeru našeho 50-ti kilového vlčáka. Jinak souhlasím s těmi, kteří si myslí, že je to, že se pes bojí... celý příspěvek >
Co to je za kytku?, 8.7.2009
No, pane Josefe, dovolím si s vámi nesouhlasit, co se týká anachronismu slova Labiatea.Používá se stále.Ostatně zadejte si Labiatae do Googlu a uvidíte.A jinak já už jsem taky zastaralejší záležitost ,takže ke mě ty anachronismy celkem... celý příspěvek >
Vadnoucí fuchsie, 8.7.2009
No, pane PP.,myslím, že jste si správně odpověděl sám.Já jsem už letos vyhodila některé muškáty.Projevovaly se na nich stejné příznaky, jako popisujete vy.Normálně kvetly, přirozená barva listů a najednou "zhadrovatění" a uvadání.Tady už... celý příspěvek >
Pýchavka - vatovec, 7.7.2009
No, tak to bych tedy chtěla vidět! Měli bychom pokoj od řvoucích "taky houbařů" u nás v lese. Já to pokládám za pěknou blbost a podvod, pěstovat hřiby ap.uměle. Cituji z přílohy MF 25.6.09-"Mnoho let se vědci snaží zjistit,... celý příspěvek >
Břečťan na střeše, 6.7.2009
Díky za odpověď. B.
Co to je za kytku?, 6.7.2009
Plectranthus (Labiatae).B.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika