Příspěvky uživatele - 175.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nový stavební zákon, 21.4.2009
Už to tak uděláme, ale pořád v nás dříme takové to, že kvůli těm pitomým stavbám přestaneme mezi sebou komunikovat a zda to opravdu stojí za to, prostě s předešlým sousedem to bylo o něčem jiném o domluvě, aby to vyhovovalo oběma stranám, což tady to... celý příspěvek >
Nový stavební zákon, 21.4.2009
Díky moc za rady všem, už jsme se rozhodli.Nebudeme utíkat, ani se stěhovat,/to nás snad ani nenapadlo/ale poradili jsme se nakonec s pánem přes stavby a znalým těchto zákonů/alespoň doufám/ a rozhodli se jim stavbu nepovolit.Původně to totiž měl být... celý příspěvek >
Nový stavební zákon, 19.4.2009
No ona právě ta stavba nebyla ani podaná k odsouhlasení na stavební úřad, není nám jasné jak chtějí řešit třeba opravy, když je to 20cm od plotu a my máme na naší straně výsadby kytek, takže přestava, jak mi v nich šlapou a nahazují altán mě děsí a... celý příspěvek >
Nový stavební zákon, 18.4.2009
Dobrý den, mohl by mi někdo prosím poradit?Bydlíme v dvojdomku a sousedé se rozhodli, že si přistaví k hraně pozemku mezi našimi dvojdomky zděný altán o rozměrech 5x5 s výškou 4m, vzdálenost od plotu je 0,2m, prosklenými okny, cembritovou střechou,... celý příspěvek >
Stagnace Kamčatské borůvky, 14.4.2009
Tak v n.m. výšce 360 MT už kvete asi týden, altaj, amur jsou letos vysazený tak jen porostou bez květu a opravuji výšku u MT 6 roků a mají 167cm R.D.
Stagnace Kamčatské borůvky, 31.3.2009
Mám z Lipníku MT už asi 6 let a je velký asi 1,20m a i docela hustý keř.Plodí pěkně a docela dost, jen plody jsou kyselejší, ale dají se.Teď jsem dokoupila Altaj a Amur, ale jsou zatím malé.Jinak dost hnojím, zalévám, plodí na loňských výhonech a ty... celý příspěvek >
ačokča, 16.1.2007
ačokču nabízejí na www.jikl.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika