Příspěvky uživatele - 18.139

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vířivka, 2.11.2009
Má někdo zkušenost s vypouštěním vířivky na zimu?Jak dostat vodu i z čerpadel? Provoz v zimě je příšerně drahý, a zazimování servisem také stojí dost peněz.Děkuji za radu Hanka
Jak vyčistit kartušový filtr, 22.9.2009
Kartušový filtr jsem vyčistila gelovým čističem na stěny, který jsem rozpustila ve vodě a filtr jsem tam ponořila na celý den. Šlo to bezvadně.Zjistila jsem, že po vyčištění okrajů u hladiny tímto gelem se perfektne vyčistila i houbička od nánosů a... celý příspěvek >
Ochrana dřevěného plotu, 20.4.2009
Můžete prosím zveřejnit nějaké foto? Děkuji
Zahradní traktor - čistění žacího ústrojí, 26.8.2008
Dejte traktor na zvedák, mechanicky vyčistěte rukama pomocí např. zabroušené zakulacené špachtle všechny nečistoty, trávu a hlínu.Potom to teprve jde hadicí a vodou opláchnout. Použivám WAP ku - nevidím problém. Jen je třeba nechat potom traktor... celý příspěvek >
jak se pěstuje mandloň obecná, 12.11.2007
Dobrý den, prosím o informaci, jak správně zasadit pecky mandloní. Zda špičkou dolů, či nahoru a jak hluboko. Pecky jsem dostala od maminky, která zasadila pecky 4 (nahoru dolů, nahoru dolů) a vzešly pouze 2 stromy Díky Iveta
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika