Příspěvky uživatele - 230.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čo sa jej mohlo stať, 16.6.2009
Tak dnes by ste tú jabloň nespoznali tak je zarastená listami. Po múčnatke ani stopy. Ani tie hryzce to určite neboli. Skôr sa prikláňam k názoru že by to mohlo byť následkom poškodenia koreňov mrazom (premokrená pôda+mráz).
Čo sa jej mohlo stať, 24.4.2009
Nie, kôl tam nemám.
Čo sa jej mohlo stať, 20.4.2009
Hryzce to asi nebudú, lebo ich u nás nemáme. Máme tu ílovitú tvrdú zem, kde ani krtko nezablúdi. Takisto namrzlé sa mi to nezdá. Po skončení zimy tu máme dosť teplo 10-20C bez nejakých ojedinelých mrazov.
Čo sa jej mohlo stať, 19.4.2009 Obsahuje fotku
Nie je to všetko ostré pretože som fotil na makro a je tam preto malá hĺbka ostrosti. Pridávam ešte ďalšie foto.
Čo sa jej mohlo stať, 19.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Chcem Vás poprosiť o názor na jabloň Golden Delicius M09, ktorej obrázky prikladám. Tento rok slabo vypučali listy, sú pokrútené, malé a ich rast ako by sa zastavil. Mám pocit ako by jej niečo bolo ale neviem čo. Minulý rok bolo všetko... celý příspěvek >
Údržba trávníku (podzim-jaro), 17.9.2008
Osivo by som dosieval len na jar, jarnou vertikuláciou by sa mladé výhonky trávy ktorá bola dosievaná na jeseň mohli zničiť.
Svetlé fľaky v tráve, 27.6.2008
V máji som na ílovitú pôdu naviezol veľké množstvo piesku a spolu som to zrotavátoroval. Zasadil som trávu "král travnikú" v množstve 50g/m2, tráva vzišla krásne hustá za cca 1-2 týždne. Po 3 kosení som aplikoval Bofix v slabšom pomere... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika