Příspěvky uživatele - 18.206

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 927, levná jednoručka, 19.8.2012
Pane 74.100 nezlobte se, ale připadáte mi jak kolovrátek. Vašimy příspěvky ohledně Hecht 927 této značce škodíte. Koupil jsten spotřebovanou pilku, na tom nic nezměníte. Prostě se jí někdo na poslední chvíli zbavil. Nechápu proč to zde pořád dokola... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 8.4.2012
 Dojem kladný z provedení pily, opravdu solidní. Kovové seřizovací olejové čerpadlo. Prstýnek řetězky... Když jsem vzal do ruky Partnerku, Homelitku apod.tak tahle pilka je o něčem jiném. A to že nešla nastartovat byla moje chyba. Prostě... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 7.4.2012
Zdravím. Pořídili jsme na občasné řezání palivového dříví pilku Hecht 946T. Dojem z provedení kladný. Jen se nedaří nastartovat. Dle předchozího příspěvku jsem ji nejspíš přechlastal Primerem. Máte nějaké rady ohledně startování nové pily?... celý příspěvek >
Sauna svépomocí, 16.4.2011
dobry den reaguji, mohl byste se tedy poradit se mnou o sve zkusenosti ohledne staveni sauny?chteli bychom pro dva az tri lidi venkovni saunu, zajimal by me material kamna, chteli bychom suchou saunu a a clokove vybaveni jake by byly porizovaci... celý příspěvek >
Očkování, roubování, zastříhávání - termíny, 28.7.2009
Dobrý den Nebylo by ještě něco o tom zastříhávání ve stjně krásném popisu jako je předchozí o roubování a očkování?Kdy se provádí zastříhávání dvouletých a starších... celý příspěvek >
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 10.5.2009
Zdravím všechny od česneku Jak to tady pročítam, tak mám smůlu jako hrom.Kdysi jsme mívali nádherný česnek jenom z vlastního zdroje, jak jsem tu již četl kam se vysadil tam rostl, pak,ale nastal zlom a objevila se plíseń.Rok co rok se... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 22.4.2009
Dobrý den přečetl jsem si váš příspěvek a zaujal mě ten motor u sekačky MeGa 4750LKT.Já sehnal motor Lamborghini, ale na sekačce DRUPOL 5220LKT.Nevíte jestli náhodou nemá stejný problém s drhnutím podvozku na nerovném terénu jako sekačka v příspěvku... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 20.4.2009
Dobrý den Jaké máte skušenosti se sekačkama od Mountfildu?Chtěl bych si koupit sekačku TD 484 TR s motorem Briggs Stratton.Motor možná O.K.,ale co ostatní?Kolečka, šasi,startování atd.Předem díky za... celý příspěvek >
stříhání starších stromů, 3.3.2009
Dobrý den jsem absolutní začátečník a mám na zahradě po otci snad nikdy neprořezávané, asi patnáctileté stromy švestek.Nemají vytvořenou takřka žádnou korunu.Je to prostě jenom samá větev a v době vegetace samé listí a málo plodů.Jsem proti... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika