Příspěvky uživatele - 224.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Althanova - pilatka nebo jiný problém?, 29.5.2009 Obsahuje fotku
Před týdnem vypadala Althanova (aspoň pod tímto názvem jsem stromek zakoupila) jako kdyby měla nevyrovnané plody - sem tam jeden velký, ostatní maličké. Ty malé postupně zežloutli a opadávají. Není na nich zřetelné řádné poškození. Proti pilatce jsem... celý příspěvek >
Rajčata a papriky na balkoně? Jak na to?, 19.5.2009
Díry udělejte vrtačkou (pozor aby truhlík nepraskl) nebo v kleštích pořádně nažhavte nad svíčkou tlustý hřebík a tím pak díru propálíte. 
Znáte tenhle jírovec?, 13.5.2009 Obsahuje fotku
Přeji dobrý večer. Prosím o informace o rostlině, kterou jsem zakoupila pod názvem jírovec. Zajímá mne hlavně jaké potřebuje podmínky a do jakých roměrů naroste. Děkuji předem za informace.  
Roubování melounů a okurek, 27.4.2009
Připojuji se k prosbě o informace. Také jsem letos poprvé zkusila roubovat okurky. Stonek jsem nepřeřízla celý, teprve po týdnu jsem ho znatelně pod roubovaným místem zeslabila. Do té doby to vypadalo, že mám 100% úspěch, pak se to ale... celý příspěvek >
Délka vyklíčení hrachu, 22.4.2009
Také seji hlouběji, cca 5-6 cm. Na záhoně, který je trvale vlhký, tj. skoro každý den zalitý, vzchází v létě šestý den. Teď na jaře jsem ho sela 4.4. a vzcházel 12.4. Beruna
Meruňky a mrazy, 21.4.2009
Opravdu plody při mrazíku zmrznou? Nejsou aspoň o něco odolnější než květ? Věra
Nový stavební zákon, 18.4.2009
Bez vašeho souhlasu by jim neměla být stavba povolena. V případě, že vyjádříte (písemně s potvrzením o doručení) svůj nesouhlas, musel by stavební úřad ve stavebním povolení odůvodnit, proč přes váš nesouhlas stavební povolení vydal. Jako... celý příspěvek >
Imprergnace dřevěného mola, 18.4.2009
Mám lávku přes potok ze dvou trámků a přes ně prkénka. Dosavadní trámky jsem měla opálené v ohni, nové mám ošetřené lodním lakem. Ani jednu z variant však nemám dlouhodobě vyzkoušenou.  
Gaskoňské šarlatové, 24.3.2009
Opravdu toto jablko je nazaměnitelné svou chutí, vůní i vzhledem. Mívali jseme ho, plodilo téměř bez odborné péče, žádné zvláštní nároky, bývalo dost červivé (asi chutnalo i obalečům). Je to spíše podzimní... celý příspěvek >
Znáte někdo název, 15.3.2009
Česky řebčík královský.
Angrešt choroba - poraďte prosím, 15.3.2009
Je to Nectria cinnabarina - při zadání tohoto názvu do googlu zjistíte více. Napadá odumřelé nebo oslabené větve, přehoustlé porosty... větve se pak snadno lámou. Častý je právě výskyt u angreštů a rybízů. Rada pře¨dchozího přízpěvu... celý příspěvek >
Angrešt, 5.2.2009
Staré dobré a plodné odrůdy jsem musela zlikvidovat, protože dva postřiky na udržení padlí v rozumné míře bylo málo. Z lítosti jsem nejdříve vyměnila asi 2 stromky z řady za rezistentní. Bohužel byly zřejmě pod takovým infekčním tlakem, že se i u... celý příspěvek >
cibule ze semínka, 24.11.2008
Cibule ze semínka má zdravější rostlinky, cibule se při skladování téměř nekazí. Způsob pěstování "přepichování nití" jsem opustila, vysévám přímo na záhon, a to do hnízd po 3-4 semínkách, vzdálenost hnízd v řádku 5... celý příspěvek >
Jak na mravence?, 22.11.2008
Po několikaletém zkoušení různých jedů a ničení cestiček jsm skončila u přípravku s nápisem Defeat ant killer dust. Je to taková bleděmodrá hladká mouka - do druhého dne bývají pryč. Beruna 
Rozluštím záhadu se jménem rostliny?, 18.11.2008
Asi před 25-ti lety sousedka mívala na zahradě veliké, růžově kvetoucí rostliny a také o nich tvrdila, že odpuzují krtky. Zpětně bych ty rostliny typovala na netýkavku žláznatou - podívejte se někde na netu na obrázek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika