Příspěvky uživatele - 48.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slaná voda v jezírku, 9.1.2010
O jezírku se slanou vodou.
Slaná voda v jezírku, 8.1.2010
Ano, vygooglovta mořskou vodu v bazénu problém není, ale jde o to, že alespoň podle mého zjištění se nikdo koumbinací slaná voda a jezírko nezabývá - jde o odolnost fólií, apod. Čistě mořskou vodu (3,5%) by bylo zajímé použít, ale každý (zejména... celý příspěvek >
Slaná voda v jezírku, 6.1.2010
Moc pěkný - nemám co dodat. Doufám, že do diskuze vstoupí někdo kdo se slanou vodou poradí.
Slaná voda v jezírku, 5.1.2010
Za foto děkuji, nevěděl jsem, že to takto lze provést. Tomu říkám čisté jezírko. Vy ho používáte na koupání? Já jen jestli je to "bezpečné" z důvodu těch kamenů. Co se týká slané vody, určitý problém bych viděl ve fólii. Zda je odolná vůči... celý příspěvek >
Slaná voda v jezírku, 4.1.2010
Aha, no já mluvil v tom případě o truchu menším jezírku. Pokud to byla reakce na můj příspěvek, tak mluvím o rozměrech cca 6x4 metry. Hloubka cca 1,4-1,6 v nejhlubším místě. Objem nedokážu odhadnout ani vypočítat, jelikož si nedokáži... celý příspěvek >
Slaná voda v jezírku, 3.1.2010
Upozorňuji, že jsem nikdy, žádné jezírko nestavěl - jsem tedy v tomto oboru laik. Kamarád má na zahradě jezírko (s fólií) - a je typycky česky zelenohnědý - neprůhledný (sladká voda). Mnoho lidí je z jezírka ohromeno a chce jej místo bazénu... celý příspěvek >
Slaná voda v jezírku, 2.1.2010
O tom jsem už také trochu přemýšlel, ale mohu se zeptat - předpokládám, že voda bude křišťálové čistá (bez toho zelenohnědýho). Z toho vyplývá, že bude vidět na dno. Moje otázka zní jak zajistíte aby se písek nesesouval ze stěn ke dnu? A jaký... celý příspěvek >
Solení vody v bazenu, 19.8.2009
A existují vůbec solonizační zařízení pro menší bazény. Ne, že bych to na netu hledal důkladně, ale našel jsem solonizační zařízení o nejmenším výkonu do cca 50 m3. Plánuji bazén cca 15-20 m3. Přece jenom bych raději něco menšího, jelikož pořizovací... celý příspěvek >
Solení vody v bazenu, 17.8.2009
Salinita slané vody v bazénu je cca 0,5-0,65%(přesnost není důležitá) a musí zde být použito celkem finančně nákladné elektrolitické zařízení. Pravá mořská voda má salinitu cca 3,5% a pochopitelně bez jakýchkoli jiných zařízení.  Proč tedy... celý příspěvek >
Jak a kdy upravit?, 12.8.2009
Loni jsem zakrátil víno na 2 kmínky asi 50 cm vysoké, konečně se rostlina uchytila a letos velmi bujně narostla. Vzniklo asi 6-8 dlouhých výhonů, rozvnoměrně jsem je přivazoval ke konstrukci. Teď jsem se dozvěděl, že se měly průběžně vylamovat... celý příspěvek >
Choroba třešně, 4.8.2009 Obsahuje fotku
Máme pětiletou třešeň VAN. Po letošní sklizni, se kterou nám pomohli ptáci a hniloba, se listy začaly kroutit a schnout. Dále pak hnědnut až červenat. Během pár dní odešel celý strom. Prosím o jakou chorobu se jedná a zda-li se dá léčit, případně... celý příspěvek >
Bazénové koupací jezírko, 23.7.2009
Víření písku? No určitá frakce křemičitého písku je spíše taková "drť" - co se rozvíří si sedna za několik málo desítek sekund. Nejedná se o prach. "...když tam budete lít chemii až vás to koupani bude svedit..." Proč by mě mělo svědit? Vy... celý příspěvek >
Bazénové koupací jezírko, 23.7.2009
Ano to je také jen z problémů. Stěny by asi musely mít minimální sklon - z čehož vyplývá nevýhoda
Bazénové koupací jezírko, 23.7.2009
...tak nějak jsem se pokusil nazvat mojí myšlenku (možná, že jsem objevil objevené, ale na netu jsem zatím nic podobného nenašel). Z jezírka by si vzalo svůj tvar a postup práce a z bazénu svou chemicky upravenou vodu s filtrací. Jednalo by se... celý příspěvek >
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 19.6.2009
tato kvetina se jmenuje gloxinie
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika