Příspěvky uživatele - 73.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtič, 17.4.2009
brousím, ale je to málo platný ty slabí tam projedou a nic. nebo se to tam nachumlá a škytne a jen čistím a čistím
Drtič, 17.4.2009
já už mám na zahradě jen ty slabí větvičky a pálit nesmíme. ach jo
Drtič, 17.4.2009
děkuji všem za odpovědi a holt budu muset sám něco najít.já to potřebuji jen rozdrtit a dát na kompost.naostřeno mám fut, ale je tam opravdo asi veká mezera juknu na to, díky jaroslav
Drtič, 16.4.2009
mám takový problém mám nožový drtič a drtí pouze větve, ale už si neporadí se slabšímy větvičkami, či s pamelníkem prostě to jen žužlá a já furt ten stroj čistím a tedy nic moc.je něco co rozdrdí Vše. děkuji, jaroslav
Pražce v zahradě, 1.1.2008
ahoj vše nejlepší v tom 2008 a díky za orientaci v cenách. tak to použití je asi dost problematický, ale taky se může narazit na švele který jsou už vyšisovaný a není to tak nebezpečný. tak to si tedy dost rozmyslím ještě jednou díky jardys
Pražce v zahradě, 25.12.2007
prosím a za kolik by se asi pražce měli prodávat. nejsem v cenách zběhlí a taky jich pár potřebuji, když o bylo zadarmo tak jsem neměl zájem a nyní, když potřebuji nejsou děkuji jaroslav
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika