Příspěvky uživatele - 154.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s kožovcem /krupičkou/ v jezírku?, 20.4.2009
Velmi Vám děkuji za reakci na můj dotaz. Již jsem se ptala na přípravky v akva prodejnách, ale neuměli mi jednoznačně odpovědět, zda přípravky nějak poškozují i rostliny. Mám jezírko pěkně zarostlé i s podvodními rostlinami. Kdysi jsem kdesi četla,... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 15.4.2009
Zdravím... ohledně výroby domácího filtru jsem psala skoro před rokem v diskusním příspěvku Filtr ano či ne? Tam popisuji, jak jsme si vyrobili filtraci do jezírka, která bez problémů funguje i po roce. Opravdu důležitá je ale i UV lampa a také... celý příspěvek >
Co s kožovcem /krupičkou/ v jezírku?, 15.4.2009
Dobrý den, poradí mi prosím někdo, jak se zbavit kožovce /krupička/ u ryb v jezírku? Měla jsem ryby bez problémů, než jsem dokoupila v Babicích perlíny a ostroretky a po vypuštění do jezírka se mi za týden na mých rybách, do té doby zcela... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika