Příspěvky uživatele - 221.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Osivo Wolf Garten Supra, 10.8.2011
měl bych takovou malou otázečku. Na stránkách Wolf Gartenu je u trávy Supra psáno že roste spíše do šířky než do výšky. Jen by mě zajímalo jestli s tím má někdo zkušenosti, nebo je to i u Barenburgu jen otom nepíší. Nebo je to všechno jinak... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 2.6.2011
Mnohkrát děkuji :)
Co je to za rostlinu?, 2.6.2011 Obsahuje fotku
Nevíte někdo? na obale bylo pouze napsáno,,Mix zelených rostlin" čili nemohu si vyhledat jak se o ni starat... děkuji
Co je to za rostlinu?, 8.2.2011
takhle postiženou a hodně zanedbanou zahradu jsme ji bohužel koupili, pod sněhem to všechno nebylo vidět. Děkuji za rady, už vím že nás čeká velké stříhání. Jedná se o dvě různé strany plotu, takže rostlinky nebudou dohromady. Děkuji!
Co je to za rostlinu?, 7.2.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. V lednu jsme si koupili novou zahrádku a jak už to tak bývá, zdědili jsme i nějaké rostlinky. Dokáže mi někdo z vás poradit o jaké rostliny se jedná? Jsou vysazeny u plotu a měl by z nich postupně být... celý příspěvek >
Odrůdy paprik, 14.1.2011 Obsahuje fotku
Jakl. Papriky pěstuji asi 25 roků. Většinou jsem pěstoval odrůdy paní ing.Teclové. V roce 2007 jsem náhodou se dozvěděl o odrůdě Samuraj F1, která mne opravdu nadchla. Ze zasazených 10 semen vzešlo 9. Na každé rostlině postupně vyrostlo 4-5 plodu o... celý příspěvek >
Buk červenolistý, 24.7.2010
Dobrý den koupila jsem a zasadila na jaře buk červenolistý a nyní je z něj zelený je to běžné? Nevím co s tím děkuji
Nemoc paprik, 2.6.2009
Mám ten samý problém, letos pprvea jen an paprikách, co mám ve folionníku.Venku papriky rostou bez potíží.Poradilli mě postřik Karate, ale nezabral.dedbobr
Jak zničit chrousta, 15.4.2009
Mohu vám poradit jednoduše mám na zahrádce 5 koček a oni rádi chrousty žerou.Je to pro ně docela pochoutka.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika