Příspěvky uživatele - 202.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krtek - a je to, 14.4.2009
STE LUDIA?!!! SAVO? Uvedomuje si vobec niekto co savo sposobuje v prirode? Savo nepouzivame ani normalne v byte pretoze extremne kontaminuje prirodu! Ak vase deti budu trpiet roznymi alergiami tak sa necudujte ked pouzivate SAVO este aj na... celý příspěvek >
sekačka na cca 3500 m2, 6.4.2009
HRX Honda ma XENOY(nejaky plast) sasy... je to spolahlive? je to porovnatelne z hlinikom? Ine firmy maju kosacky aj lacnejsie ale s hlinikom u hpondy sa mi paci motor a hydro pojezd... Mam nejak vazne pozerat na to ze ma sasy z plastu?
Sekačka HQ, Viking, Stiga, John Deere, Honda... ktoru?, 24.3.2009
chcel by som sa spytat aky je rozdiel medzi tou vasou a sekackou HRX 537C VYE. Vyhody nevyhody?
Sekačka HQ, Viking, Stiga, John Deere, Honda... ktoru?, 24.3.2009
Co poviete na kosacku Jonhn Deere JS63VC?
Sekačka HQ, Viking, Stiga, John Deere, Honda... ktoru?, 24.3.2009
Este som zabudol na jednu vec. Rad by som kosil aj bez zberneho kosa. Ci uz mucovanim alebo vyhadzovanim (ale nie do mna ale do boku)
Sekačka HQ, Viking, Stiga, John Deere, Honda... ktoru?, 24.3.2009
Prvy krat sa rozhodujem kupit kosacku. Chcem ju vyuzivat dlhodobo na zahradu kde nieje rovny teren. Zahrada ma cca 800m2 s par stromami. Vyhladovo kosenie dalsej zahrady so stromami v nerovnom terene. Vybral som par znaciek uvedenych v nazve... celý příspěvek >
Koupě silnější motorové pily, 24.3.2009
Jednoznacne STIHL. Ja mam 361 a je super!
Stihl, Dolmar, Solo, Husqvarna, 24.3.2009
Ja som si kupil drahsiu vykonnejsiu 361 Stihl. Predtym som mal 029. Ku podivu tato 361 ktora ma ovela vacsi vykon je o nieco lahsia odpruzena super sa s nou robi. Je to profi pila. Vsetci ma odhovarali ze na popilenie 10-15 kubikov za rok... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika