Příspěvky uživatele - 26.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak sklidit cukrovou kukuřici?, 10.8.2011
Zkuste ostrým nožem prvně vyloupnout jednu řadu a pak by Vám měl jít dobře odřezat zbytek - včera jsem to dělala na grilované kukuřici, která byla také měkká a šlo to dobře. Popřípadě si nožem ty zrna trochu nadzvedněte. Petra S.
Je to plíseň na česneku?, 7.8.2011
Bohužel jsou napadené úplně všechny, ale zatím se to nijak dál nerozšiřuje, tak snad to zaschne. Díky Petra S.
Je to plíseň na česneku?, 2.8.2011
Jinak loni jsem tam česnek sušila v té stodole a vše bylo v pohodě, ale myslím si, že to bylo teď tím vlhkým počasím. Petra S.
Je to plíseň na česneku?, 2.8.2011
Mockrát děkuji za pomoc. Stodola je v podstatě otevřená, vzduch tam proudí všemi stranami a česnek jsem neomývala. Ale vytáhla asi po dvou dnech dešťů. Ještě bych se chtěla zeptat, takto ho můžu tedy konzumovat a nebude se již šířit hniloba dál? A... celý příspěvek >
Je to plíseň na česneku?, 2.8.2011
Ještě dodávám, že česnek byl na podzim mořen sulkou a nebyl sazen tam, kde loni nebo předloni, zkrátka na tomto místě v posledních letech nebyl. Děkuji Petra S.
Je to plíseň na česneku?, 2.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, smutně koukám, pěkně prosím :(Přikládám fotografii a prosím o radu, zda je tohle plíseň nebo radu, co je to zač na mém česneku. Když jsem ho vytáhla zhruba před týdnem nebo dvěma, byl krásný a nic na něm nebylo. Teď je zavěšený ve stodole... celý příspěvek >
Létající škůdce, 26.7.2011
Pokusím se vyfotit, dneska jsem tam však v tom počasí žádného nenašla. Vyfotím tedy, až bude příznivější počasí. Údajů je v záhlavním příspěvku více. PS: Že všichni brouci létají, jsem nevěděla, asi bych se měla vrátit na základku :-X Člověk se celý... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 26.7.2011
My stříkáme vosy a sršně biolitem proti vosám a sršním. Jsme velice úspěšní, po chvíli vidíme desítky mrtvých vos. Má dobrý dosah, takže i na několik metrů s ním dostříknete. Poté můžete něčím to hnízdo odstranit. Ale jak zabránit tomu, aby si tam... celý příspěvek >
Létající škůdce, 24.7.2011
Dobrý den, potřebuji poradit, mám na záhonech zřejmě škůdce, prvně jsem tomu nedávala nijak pozornost, ale velmi rychle se rozmnožil. Je to brouk, který létá, je oranžové barvy, tělo má celé oranžové a je velmi podlouhlý. Měří kolem jednoho... celý příspěvek >
Brouk na česneku i cibuli + larvy, 19.6.2010
tak už vím, co to je, je to chřestovníček cibulový, ten klade ty larvy
Brouk na česneku i cibuli + larvy, 19.6.2010
já vím, mně ti brouci ani tak neštvou jako ty larvy, až bude čas tak je vyfotím, jinak jsou malinké bílé s proužkama a černá hlavička, ti brouci vypadají neškodně, ale ty larvy to ožírají jak ... navíc se nemohu přihlásit, pořád mi to píše, že špatné... celý příspěvek >
Brouk na česneku i cibuli + larvy, 19.6.2010
Tak já nevím, myslela jsem, že to ten brouk klade. Tak tam mám prostě jak larvy na koncích listů, tak občas vidím i červeného broučka, myslela jsem, že to má něco společného, možná ne, ale ptám se, jestli někdo nevíte, co to je???
Brouk na česneku i cibuli + larvy, 19.6.2010
Dobrý den, na česneku i cibuli mi pochoduje červený brouk, vypadá jako slunéčko sedmitečné, je mu trochu podobný, akorát, že ten klade larvy na česnek a cibuli a ty larvy mi ožírají listy, nevíte někdo, co to je??? děkuji za odpovědi
Jak Vám přezimovala levandule?, 22.4.2010
No mi bohužel asi moje levandule nepřežila ještě čekám jestli se nevzpamatuje.
Pěstování rostlin na horách, 14.4.2009
Dobrý den ráda bych se poradila jaké vhodné rostlinky a trvalky lze pěstovat v horských oblastech. Mám chalupu v Oderských vrších a jsou tam spíše polohorské až horské podmínky. Chtěla bych si tam vybudovat skalku a nějaký te záhonek kvetoucíma... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika