Příspěvky uživatele - 169.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lišta na motorovou pilu Husquarna 346xp, 1.3.2013
Na 346XP nové verze používám soupravu 1,5mm a pila to zvádá a lišta vydrží víc.
Výroba domácího sýra, 26.11.2009
 Zítra si jdu koupit domácí mléko, tady u nás ho prodávají za 10Kč litr, tak ten recept vyzkouším a dám vědět. Díky
Sloupcovité jabloně stejná údržba?, 30.9.2009
Dobrý den, leto jsem si zakoupila jabloň Redcats od firmy Chovanec.Stromek byl obalený jablíčky, odhaduji tak 50ks.Vzhledem k převozu, přesazení, probírce a stáří stromečku (4 roky) jsme ochutnaly 2 jablíčka.Stromek pěstuji v květináči.Hodnotila... celý příspěvek >
Stříhání habrů, 26.6.2009
Hmm, já nestříhám, mě živý plot z Habrů stříhají daňci, neřádi jedni :-) Jsem si myslel, že mi to někdo ostříhal a ono mi tam chodí celé stádo daňků, asi jim to fakt moc chutná... Takže jsem sehnal u lesníka nějaký postřik na stromky proti okusu a... celý příspěvek >
Tráva neroste, 31.5.2009
Tak tráva už roste... Minulý týden jsem přijel a na pozemku rostlo všechno možný, jen ne tráva :-) Okolní pozemky jsou totiž neudržovaný a je to tam samý plevel. Mě tam vyrostly rostliny, který jsem snad ještě v životě neviděl. Tak jsem to pěkně... celý příspěvek >
Tráva neroste, 7.5.2009
Nezaléval jsem, na podzim bylo ještě docela vlhko. Právě že mě překvapilo, že o 10 metrů dál bez jakékoliv úpravy tráva v pohodě roste a u mě fakt nic. Jenom se tam dere bodlák. Třeba je to tím suchem, když zapršelo tak se to hned vsáklo a půda je... celý příspěvek >
Neplánované ostříhání habrů a buků, 7.5.2009
Tak to jsem rád, dík za odpověď. Ono to fakt vypadá jako ustřihnutý, úplně čistej řez jakoby zešikma dolů. Každopádně děkuju.
Tráva neroste, 7.5.2009
Aha, to mě nenapadlo, ale vzhledem k mému příspěvku v živých plotech o ostříhání habrů jste mi nasadil brouka do hlavy, protože lidi jsou schopný všeho.
Tráva neroste, 7.5.2009
Bohužel je... Je to bývalé pole, na sousedním pozemku to bylo jen zorané a jednou zvláčené a roste to tam jako blázen. U mě nic. Jen suchá popraskaná hlína.
Neplánované ostříhání habrů a buků, 7.5.2009
Dobrý den, vysázel jsem kolem pozemku živý plot z habrů, mezi dva jsem dal jeden buk. Sázel jsem je loni na podzim, celkem skoro 300 stromků, výška kolem 40-50 cm. Bohužel nějaký dobrák v zimě všechny stromky ostříhal. Úplně všechny. Zkrátil každý... celý příspěvek >
Tráva neroste, 7.5.2009
Dobrý den všem. Koupil jsem kus pozemku (1600 m). Vloni na podzim jsme to zvláčeli traktorem s bránama, zaseli trávu (travní směs - pastevní)a ještě jednou přejeli. Tím se možná semena dostaly moc hluboko, nebo zmrzla. Na jaře prostě nic. Pohnojil... celý příspěvek >
Udírna - návod, 4.4.2009
opravdu asi moc dobry mohl bych poprosit o par fotek udirny dekuji sima.k@seznam.cz
Udírna - návod, 4.4.2009
opra vdu se zda jednoduche kdybych mohl poprosit o par fotek udirny dekuji           sima.k@seznam.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika