Příspěvky uživatele - 131.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze stříkat jarní soupravou okrasné listnáče?, 5.4.2009
Já to dělám podobně, pokud mi zbude naředěný fungicid+insekticid z jabloní, postříkám s ním růže.
Had na zahradě, 5.4.2009
Vzhledem k tomu, že je zmije hluchá, nevyžene ji odtamtud ani Rammstein nebo KMFDM.
Prosba o určení květiny podle fotografií, 4.4.2009 Obsahuje fotku
Kvete právě teď, včera byly okvětní lístky zelenkavé, dnes zežloutly. Nevím, zda se jedná o divokou rostlinu nebo zavlečenou z nějaké jiné zahrady. Děkuji.
Jaká odrůda Vám teď chutná?, 3.4.2009
Žádná Já jablka nejím (je mi po nich zle) a manželka i dcera už jablko nechtějí ani vidět. Letos budu ošetřovat jen Čistecké, protože na tuto odrůdu má babička manželky milé vzpomínky z mládí, zbytek půjde do moštu - ten se snad během roku... celý příspěvek >
Tak nám zakázali KarathaneLC a Rubigan, 3.4.2009
Jestli jsem to správně pochopil (podle článku http://lesprace.silvarium.cz/content/view/1826/158/, jiný se mi nepovedlo najít), výrobce/prodejce Rubiganu (Dow Agro Sciences s.r.o.) tedy zřejmě neobnovil registraci po 10 letech, protože za ni např.... celý příspěvek >
Tak nám zakázali KarathaneLC a Rubigan, 2.4.2009
Discus jsem loni použil u jabloní, myslím celkem s úspěchem. Rubigan tam ještě taky nějaký ještě mám, budu ho průběžně spotřebovávat, ale nijak mě nemrzí, že se dál neprodává - pokud ho EU zakázala, mělo to jistě nějaký důvod. Podle toho, co jsem... celý příspěvek >
Co dělat proti plzáku španělskému?, 27.3.2009
Sežere ježek nebo ropucha chcíplého slimáka otráveného Mesurolem? Pokud ano, otráví ten slimák i ropuchu nebo ježka?
Oleje a aditiva, 27.3.2009
Všechna nutná aditiva už jsou v každém moderním motorovém oleji. Další nejsou třeba, ať Horst Fuchs tvrdí, co chce.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 27.3.2009
U nás zabral Mesurol, je ale dost drahý a má poměrně dlouhou ochrannou lhůtu, proto letos vyzkouším Ferramol.
Vyrovnání svahu, 25.3.2009 Obsahuje fotku
Ty pneumatiky bych tam rozhodně nedával, tuším jsou klasifikovány jako "nebezpečný odpad" a už to, že za ojeté gumy ve sběrném dvoře musím platit, zatímco vyjetý olej a starý akumulátor berou zdarma, o čemsi svědčí. Ale k věci - během tohoto nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika